Modowa kostka Emmy 41668 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736927
Twój rabat 20% (8,59 zł)
Cena
Cena 34,39 zł 42,98 zł
- +

Opis

Modowa kostka Emmy 41668 Lego Friends

 

Dane produktu:

Szukasz idealnego drobiazgu LEGO® dla małej kreatorki mody?

Modowa kostka Emmy LEGO Friends (41668) to przenośny zestaw, który podczas podróży dostarczy rozrywki wszystkim dzieciom lubiącym prace ręczne i tworzenie.

W środku czeka minilaleczka LEGO Friends Emma oraz figurka ptaka w jednym z czterech losowych kolorów.

 

Ten przenośny zestaw LEGO Friends łatwo zmieści się w bagażu, więc nawet daleka podróż nie musi oznaczać przerwy w zabawie.

Dzieci mogą też wygodnie zamocować wszystkie elementy do podstawy, a całość schować do szkolnego plecaka i podczas przerwy wraz z przyjaciółmi wymyślać nowe fasony ubrań.

 

Kostki LEGO Friends to popularne zabawki dla małych miłośników zwierząt, którzy nie lubią przerywać zabawy.

Modele z tej serii nie wymagają wiele składania, więc dzieci będą mieć frajdę od chwili otwarcia pudełka.

 

Cechy produktu:

- Kreatywny zestaw LEGO® Friends Modowa kostka Emmy (41668) to prezent, który łatwo mieć zawsze przy sobie. W środku jest figurka ptaka, który zainspiruje małych projektantów, gdyby zabrakło im pomysłów na nowe ubrania.

- Urocza skrzyneczka w formie torby na przybory do szycia kryje minilaleczkę LEGO® Friends Emmę, ślicznego ptaszka w kolorze, który jest zawsze niespodzianką, oraz mnóstwo kreatywnych akcesoriów, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

- Dzieci mogą bawić się solidnymi, kreatywnymi zabawkami w kostce lub poza nią albo schować wszystkie części zestawu do środka, zabrać ze sobą w podróż i udawać, że szyją i projektują ubrania.

- Kostki ze zwierzakami zawierają proste modele, które są dla dziewczynek i chłopców świetnym wprowadzeniem do świata LEGO® Friends. Ta zabawka dla dzieci od szóstego roku życia nadaje się na prezent urodzinowy lub podarunek bez specjalnej okazji.

- Kostka ma ok. 7 cm wysokości i 7 cm szerokości, a ponieważ wygląda jak torba krawiecka, będzie fajną ozdobą na biurko każdego początkującego projektanta mody.

- Pokaż dzieciom miasto Heartlake — miejsce, gdzie czekają ekscytujące misje i fantastyczna przyjaźń. Znajdą tam postacie, z którymi mogą się identyfikować, i będą mogły rozwijać swoje zainteresowania.

- Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Klocki i elementy tego zestawu LEGO® Friends zostały przetestowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736927
  • EAN 5702016915730
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Modowa kostka Emmy 41668 Lego Friends