Mistrzowskie przygody zestaw twórcy 71380 Lego Super Mario

Dostępny
Indeks
736968
Twój rabat 23% (73,20 zł)
Cena
Cena 238,99 zł 312,19 zł
- +

Opis

Mistrzowskie przygody zestaw twórcy 71380 Lego Super Mario

 

Dane produktu:

Z Zestawem twórcy zabawa z LEGO® Super Mario™ może być jeszcze lepsza, bo teraz możesz budować własne, niepowtarzalne poziomy.

Zmienny blok czasu i zmienne bloki przedmiotów pozwolą Ci wybrać nagrody dla LEGO® Mario™ (figurki nie ma w zestawie).

Możesz też wymyślać nowe wyzwania i wprowadzić do poziomu Larry'ego i Goombę, Bob-ombę oraz Koopę Paratroopę, a dodając rurę specjalną Dash 30 możesz zbudować poziom, którego ukończenie w czasie 30 sekund będzie premiowane dodatkowymi monetami!

 

Cechy produktu:

- W zestawie figurki LEGO® czterech kultowych wrogów Super Mario™ — Larry i Goomba, Bob-omba i Koopa Paratroopa — dzięki którym zabawa jest jeszcze ciekawsza.

- W zestawie jest maszyna zmian, zmienny blok czasu i dwa zmienne bloki przedmiotów, dzięki którym gracze mogą sami wybierać nagrody. Jest tam także rura specjalna Dash 30, dzięki której zabawa wzbogaci się o nowe, interaktywne elementy.

- Zestaw zawiera platformę zjazdową i wiele elementów LEGO®, z których można zbudować nowe wyzwania, a na które figurka LEGO® Mario™ będzie reagować na różne sposoby (figurki nie ma w zestawie).

- Liczący 366 elementów zestaw LEGO® jest uzupełnieniem poziomu Przygody z Mario — zestaw startowy (71360), który jest potrzebny do interaktywnej zabawy, i będzie świetnym prezentem na różne okazje dla kreatywnych dzieci w wieku od 6 lat.

- W bezpłatnej aplikacji LEGO® Super Mario™ dzieci znajdą instrukcje, podpowiedzi kreatywnych zabaw i sposobów budowania oraz wiele innych ciekawostek. Listę urządzeń zgodnych z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.

- Kolekcjonerskie zestawy LEGO® Super Mario™ pozwalają ożywić postać ulubionego bohatera i dają fanom niezliczone możliwości powiększania, przerabiania i wymyślania własnych unikatowych poziomów doskonałych do zabawy solo lub w większym gronie.

- Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, więc doskonale do siebie pasują, a połączenia są mocne.

- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736968
  • EAN 5702016912456
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mistrzowskie przygody zestaw twórcy 71380 Lego Super Mario