The wishlist name can't be left blank

Mikrofon Rode VideoMic NTG

Dostępny
Indeks
747810
Twój rabat 21% (326,72 zł)
Cena
Cena 1 195,94 zł 1 522,66 zł
- +

Opis

Mikrofon Rode VideoMic NTG

 

Dane produktu:

Rode VideoMic NTG to pojemnościowy mikrofon kierunkowy do kamer, aparatów cyfrowych, smartfonów, tabletów i komputerów, który zapewni Ci świetną jakość rejestrowanego dźwięku.

VideoMic NTG to superkardioidalna charakterystyka kierunkowa i bardzo płaska charakterystyka częstotliwościowa, co przekłada się na doskonałe brzmienie podczas tworzenia treści internetowych oraz streamingu.

Mikrofon został wyposażony w płynną i bezstopniową regulację wzmocnienia, co daje Ci możliwość precyzyjnej kontroli poziomu wyjściowego (od poziomu mikrofonu, aż do poziomu słuchawek).

Lekka i wytrzymała aluminiowa konstrukcja w połączeniu z wysokiej jakości mocowaniem amortyzatora Rycote® Lyre® sprawi, że swoją pracę, czy pasję będziesz mógł wykonywać jeszcze wygodniej.

 

Rode VideoMic NTG łaczy w sobie mobilność, charakterystyczny dźwięk mikrofonów typu "shotgun" z mnogością funkcji mikrofonów z serii VideoMic. Ten mikrofon kierunkowy nadaję się idealnie dla streamerów, ponieważ najlepiej rejestruje dźwięk z przodu, ograniczając czas edycji i postprodukcji.

Mikrofon VideoMic NTG wyposażony jest w automatyczne wykrywanie wyjścia 3,5 mm, dzięki czemu nie używając dodatkowych adapteróww i kabli możesz połączyć się z kamerą (TRS), jak i urządzeniem mobilnym (TRRS). Gdy mikrofon połączony jest przez USB do smartfona, tabletu lub komputera, możesz podłączyć się do wyjścia słuchawkowego, aby płynnie monitorować dźwięk. Funkcja sterowania cyfrowego obejmuje: sterowanie filtrem górnoprzepustowym, wzmocnieniem wysokiej częstotliwości i kanałem bezpieczeństwa

Mikrofon Rode VideoMic NTG wyposażono w uchwyt SM7-R. Jest to najlepszy w swojej klasie antywstrząsowy system zawieszenia Rycote® Lyre®, który zapobiega niechcianym dźwiękom wywoływanym przez wibracje. Charakterystyczną cechą SM7-R jest również przesuwana szyna służąca do regulacji położenia mikrofonu na zimnej stopce aparatu czy kamery.

Dołaczona do zestawu osłonka przeciwwiatrowa sprawi, że Twoje nagrania będą krystalicznie czyste. Nie zepsują ich niepotrzebne dźwięki otoczenia takie jak szum wiatru czy warkot silników.

Mikrofon Rode VideoMic NTG ma wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwalający na nieprzerwane nagywanie przez ponad 30 godzin, dzięki czemu nie bedziesz musiał martwić się że w ciągu dnia bateria się rozładuje. Jeśli nawet tak by się stało, ponowne naładowanie przez port USB typu C zajmie tylko 2 godziny.

W zestawie z mikrofonem Rode VideoMic NTG otrzymujesz: uchwyt SM7-R, osłonę przeciwwiatrową, kabel SC10 oraz kabel USB do ładowania.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 747810
  • Producent Rode
  • EAN 698813006618

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mikrofon Rode VideoMic NTG