The wishlist name can't be left blank

Memory Super pojazdy 3-5 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
749781
Twój rabat 10% (3,26 zł)
Cena
Cena 29,49 zł 32,75 zł
- +

Opis

Memory Super pojazdy 3-5 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Memory. Super pojazdy (3–5 lat) to gra dla najmłodszych dzieci z prostymi zasadami, idealna dla fanów aut, samolotów i wszelkich pojazdów lądowych, podniebnych i podwodnych.

Łączy trening pamięci z atrakcyjną dla dzieci tematyką.

Przy okazji gracze poznają nazwy zawodów.

Na kafelkach przedstawiono 20 środków transportu.

Nie wszystkie pojazdy są jednak identyczne, przydadzą się więc bystre oko i refleks, by jak najszybciej połączyć w pary pasujące do siebie elementy.

Odjazdowe ilustracje zachęcają do odkrywania fascynującego świata maszyn i urządzeń, które poruszają się po jezdni, po niebie czy w wodzie.

 

Który pojazd potrafi latać? Jak nazywają się kierowcy samolotów i helikopterów? Co jeździ po torach?

Memory. Super Pojazdy (3–5 lat) to świetny prezent dla wielbicieli pojazdów. Dzięki grze dzieci będą miały okazję przyjrzeć się środkom transportu, które są niezbędne na budowie, pomagają w nagłych sytuacjach oraz którymi można wybrać się w podróż.

W zestawie znajduje się 20 różnych pojazdów, m.in.: ambulans, autobus, balon, dźwig, helikopter, koparka, motocykl, pociąg, rakieta, rower, samolot, tramwaj, traktor, wozy policyjny i strażacki oraz żaglówka.

Zabawa polega na dopasowywaniu par kafelków z tymi samymi środkami transportu. W grze dzieci ćwiczą pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Ze względu na proste zasady memory sprawdzi się także w zabawach z młodszymi dziećmi, nie tylko z przedszkolakami.

 

Przyjazne ilustracje Lidii Szwabowskiej i Magdaleny Popovics oswajają dziecko ze światem środków lokomocji, pojazdów specjalnych i tych potrzebnych na placu budowy.

Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

 

Wartości edukacyjne:

- poznawanie świata,

- pamięć,

- koncentracja,

- spostrzegawczość.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 749781
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821930

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto