The wishlist name can't be left blank

Memory na 3 sposoby Świat baśni 2+ 4+ 6+ Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
717751
Twój rabat 15% (4,20 zł)
Cena
Cena 23,65 zł 27,85 zł
- +

Opis

Memory na 3 sposoby Świat baśni 2+ 4+ 6+ Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Memory na 3 sposoby Świat baśni to wciągająca gra przeznaczona dla dzieci już od drugiego roku życia. Trzy warianty gry zostały pomyślane w taki sposób, by do wspólnej zabawy z bohaterami ze świata baśni można było zaprosić dzieci w różnym wieku i o różnym temperamencie.    

Najprostszy wariant – Pamięć, idealny dla dwulatków, to klasyczne memory. U dzieci od czwartego roku życia sprawdzi się wariant ćwiczący spostrzegawczość, w którym gracze muszą nie tylko odnaleźć pary, ale także wskazać jedną, dwie lub trzy różnice między obrazkami. Sześciolatki mogą zagrać w najtrudniejszy z wariantów, rozwijający nie tylko pamięć i spostrzegawczość, ale także refleks. W tej wersji gry wszyscy uczestnicy angażują się w wyszukiwanie różnic między obrazkami z pary – liczy się więc bystre oko i szybkość!

Trwałe, sztywne karty o wymiarach 11 x 11 cm zostały wykonane z troską o bezpieczeństwo dzieci i nadają się już dla dwulatków.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne ilustracje wróżek, elfów, smoków, rycerzy i innych postaci. Fantastyczne postacie narysowane przez Martę Szudygę, zachwycą graczy w każdym wieku.

Jaki tatuaż ma jednooki pirat? Czym walczy dzielny rycerz? Jakie zwierzątko towarzyszy małej czarownicy? Zagraj w wyjątkowe memory i sprawdź, czy znajdziesz wszystkie różnice!

Idealna gra dla dzieci w wieku 2-9 lat.

  

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717751
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Ilość graczy 2+
  • Czas trwania 20 min
  • EAN 9788377886144
  • Rok wydania 2017

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Memory na 3 sposoby Świat baśni 2+ 4+ 6+ Kapitan Nauka