The wishlist name can't be left blank

Mela i Kostek Zwykły dzień Kapitan Nauka

Autor: Anastasiia Moshina
Dostępny
Indeks
719519
Twój rabat 36% (14,85 zł)
Cena
Cena 26,35 zł 41,20 zł
- +

Opis

Mela i Kostek Zwykły dzień Kapitan Nauka


Dane produktu:

Wymyśl historię o łazienkowym stworze. Zdradź nam, czego chcą kosmici, którzy odwiedzili dzieci. Opowiedz, o czym w swych snach marzą dzieci!

Oglądaj przepięknie ilustrowaną książkę obrazkową i opowiadaj własne historie. Podążaj za wskazówkami i stwórz opowieść, jakiej jeszcze nie było! Spędź jeden dzień z Melą i Kostkiem i przekonaj się, dokąd prowadzą marzenia, gdy tylko puści się wodze fantazji.

To idealna książka zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na pewno także niejeden dorosły znajdzie wiele radości w tworzeniu własnej historii.

Mela i Kostek to sympatyczne bliźniaki. Chociaż tak bardzo podobni, to jednak niesamowicie różni. Mają różne pasje, zainteresowania i temperament, ale łączy ich niezwykle bogata wyobraźnia. Dzięki niej ich światy czasem się przenikają, a efekty wspólnej zabawy bywają zaskakująco twórcze.

Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków z serii Kapitan Nauka to przepiękna książka, pomyślana jako silent book. Na każdej rozkładówce jest jedna scena z dnia, a także polecenia aktywizujące i pomagające w opowiadaniu historii. To nie tylko literackie wyzwanie, ale także wspaniała zabawa rozwijająca wyobraźnię, logiczne myślenie, kompetencje językowe, spostrzegawczość, koncentrację i umiejętność tworzenia historii.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719519
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Anastasiia Moshina
  • EAN 9788366237148
  • Ilość stron 24

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mela i Kostek Zwykły dzień Kapitan Nauka