The wishlist name can't be left blank

Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne z opracowaniem

Autor: Józef Wybicki
Józef Wybicki i inni
Dostępny
Indeks
725934
Twój rabat 3% (0,10 zł)
Cena
Cena 3,30 zł 3,40 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3,40 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne z opracowaniem, Józef Wybicki i inni, Wydawnictwo GREG

 

Dane produktu:

Przedstawiamy najnowszą propozycję w naszej ofercie lekturowej - Mazurek Dąbrowskiego oraz pieśni i piosenki patriotyczne. Publikacja ta zawiera pełne teksty Mazurka Dąbrowskiego oraz najpopularniejszych pieśni patriotycznych, m.in. takich jak Rota, Warszawianka czy Boże, coś Polskę.

Mazurek... został omówiony wers po wersie, przedstawiono też jego historię, okoliczności powstania i kontekst historyczny, natomiast znaczki „pewniak na teście” wskazują wiadomości niezbędne na sprawdzianach. Również pozostałe utwory posiadają dokładne, odpowiadające wymaganiom uczniów szkoły podstawowej opracowania.

Całość jest napisana prostym, zrozumiałym językiem, dzięki któremu nauka z tą lekturą jest szybka, łatwa i przyjemna. Polecamy!

 

Wydanie Mazurka Dąbrowskiego oraz pieśni piosenek patriotycznych kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725934
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Józef Wybicki
  • EAN 9788375179460
  • Ilustracje Juliusz Kossak
  • Ilość stron 48
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x20,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto