The wishlist name can't be left blank

Vademecum matura. Matematyka

Autor: Ewa Gałęska,Robert Całka
Robert Całka, Ewa Gałęska
Dostępny
Indeks
727359
Twój rabat 21% (8,66 zł)
Cena
Cena 32,49 zł 41,15 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 41,15 zł
- +

Opis

Vademecum matura. Matematyka, Robert Całka, Ewa Gałęska, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Vademecum Matura - matematyka Wydawnictwa GREG zawiera całość materiału niezbędnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodne z obowiązującą podstawą programową (matura 2020 i 2021) i zawiera zagadnienia zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Każdy poziom zawarto w osobnej części książki, aby ułatwić korzystanie z niej.

Wszystkie zadania w repetytorium zostały opatrzone szczegółowymi informacjami, jak je rozwiązać, wraz z tłumaczeniem rozwiązania krok po kroku. Komentarze na marginesach wskazują szczególnie ważne momenty w działaniach i objaśniają opisywane czynności. Tam, gdzie jest to potrzebne, zadaniom towarzyszą czytelne i wyraźne rysunki. Każdy dział poprzedzono potrzebnymi informacjami teoretycznymi i użytecznymi wskazówkami. Najważniejsze pojęcia wyróżniono ramkami. W tekście wskazano też za pomocą oznaczeń graficznych tematy i zagadnienia, które w ostatnich latach pojawiły się na maturze.

Vademecum Matura - matematyka Wydawnictwa GREG jest doskonałą pomocą zarówno dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, jak dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.

Znaczek pewniak na teście wskazuje zadania takiego typu, jaki ze szczególnym prawdopodobieństwem pojawi się na teście lub sprawdzianie.

Książka w nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej! Całość w funkcjonalnej i estetycznej oprawie zintegrowanej.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727359
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Ewa Gałęska, Robert Całka
  • EAN 9788375176599
  • Ilość stron 440
  • Oprawa zintegrowana
  • Wymiary 17x24,5 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto