Markery 12 kolorów do szkicowania Colorino Artist

Dostępny
Indeks
716154
Twój rabat 15% (4,80 zł)
Cena
Cena 27,40 zł 32,20 zł
- +

Opis

Markery 12 kolorów do szkicowania Colorino Artist

 

Wysokiej jakości markery do szkicowania z dwoma końcówkami: w kształcie pędzelka do wykonywania miękkich i łagodnych linii oraz szerokiej, ściętej końcówki przeznaczonej do kolorowania większych powierzchni. Pozwalają stworzyć idealny obrazek, plan czy szkic. Dla artystów oraz amatorów w każdym wieku. Intensywne kolory.

Kolekcja Colorino Artist obejmuje wysokiej jakości profesjonalne materiały Colorino do kreślenia i projektowania, przeznaczone dla profesjonalistów i amatorów. Pomimo łatwej dostępności do nowoczesnych programów graficznych,  wielu artystów, plastyków do tworzenia swoich prac wykorzystuje klasyczne materiały kreślarskie. Bardzo często przed przygotowaniem projektu na komputerze, najpierw powstaje jego odręczny szkic. Marka Colorino z myślą o wysokich wymaganiach artystów oferuje szeroki wybór profesjonalnych materiałów do szkicowania i rysowania.

Kolekcja Colorino Artist obejmuje m. in.: kredki ołówkowe, kredki akwarelowe, ołówki grafitowe. markery do rysowania, kolorowe cienkopisy, pastele olejne, suche pastele. Produkty Colorino Artist wyróżniają się wyjątkowym przekrojem kolorów, o głębokich i mocnych tonach. Charakteryzują się wysoką zawartością pigmentów. Produkty  Colorino Artist pozwalają stworzyć idealny obrazek, ilustrację, szkic. W dziale Colorino Artist każdy początkujący i profesjonalny grafik, ilustrator, projektant znajdzie coś dla siebie.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 716154
  • Producent Colorino
  • Ilość kolorów 12
  • Symbol 92470PTR
  • EAN 5907690892470

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Markery 12 kolorów do szkicowania Colorino Artist