The wishlist name can't be left blank

Mapy, których nie masz

Autor: Aleksandra Mizielińska,Daniel Mizieliński
Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Dostępny
Indeks
719403
Twój rabat 20% (8,40 zł)
Cena
Cena 33,40 zł 41,80 zł
- +

Opis

Mapy, których nie masz, Dwie Siostry, 2019

 

Zestaw 24 map uzupełniających wydanie podstawowe

Gratka dla posiadaczy niebieskiej wersji "Map"! Dodatek do podstawowego wydania książki, zawierający mapy 24 krajów dołączonych do atlasu w wydaniach rozszerzonych.


Obejmuje wszystkie stworzone dotychczas przez autorów mapy, które nie znalazły się w podstawowym wydaniu: Argentyny, Danii, Demokratycznej Republiki Konga, Estonii, Etiopii, Gruzji, Indonezji, Iranu, Irlandii, Korei Południowej, Kuby, Litwy, Łotwy, Nigerii, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Wenezueli, Węgier oraz Wietnamu.

Jeśli masz już podstawowe (niebieskie) wydanie map, kup „Mapy, których nie masz”, by uzupełnić je o mapy krajów narysowane do wydań rozszerzonych. Jeśli nie masz jeszcze żadnej wersji książki, wszystkie dotychczas stworzone mapy znajdziesz w najnowszym rozszerzonym wydaniu – edycji fioletowej.

Dotychczas ukazały się trzy wydania książki „Mapy”. Podstawowe (niebieskie) zawiera mapy 42 krajów. Wydana w 2016 roku edycja pomarańczowa – rozszerzona do 58 krajów – miała limitowany nakład, który został już wyczerpany. Edycja fioletowa – najnowsza i największa – zawiera mapy 66 krajów, a jej nakład nie jest limitowany.

„Mapy” to międzynarodowy bestseller nagradzany w kraju i za granicą. Wydane w 35 krajach w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, zdobyły m.in. Prix Sorcières i Premio Andersen – najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej przyznawane we Francji i Włoszech.

 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719403
  • Wydawnictwo Dwie Siostry
  • Autor Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • EAN 9788381500517
  • Ilość stron 54
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 27x37 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mapy, których nie masz