Małe rączki w kuchni. Książka nie tylko kucharska

Autor: Annabel Woolmer
Annabel Woolmer
Dostępny
Indeks
727394
Twój rabat 34% (12,90 zł)
Cena
Cena 25,40 zł 38,30 zł
- +

Opis

Małe rączki w kuchni. Książka nie tylko kucharska, Annabel Woolmer, Wydawnictwo Mamania

 

Dane produktu:

Dzieci przejmują kuchnię!

Książka kucharska, która ułatwi wszystkim rodzicom, dziadkom i opiekunom gotowanie z maluchami w wieku od 1 do 4 lat. Wszystko w tej książce jest przyjazne małym dzieciom i minimalizuje potrzebę interwencji dorosłych – nie ma rozgrzanych płyt kuchennych, ostrych noży ani surowego mięsa. Starannie dobrane przepisy dają dzieciom możliwość robienia tego, co kochają: ugniatania, sortowania, mieszania i nalewania.

„Małe rączki w kuchni” to opisane krok po kroku 60 przepisów idealnych dla całej rodziny. Znajdziecie tu także informacje o alergiach pokarmowych, rady dla rodziców niejadków i mnóstwo pomysłów na rozwiązywanie typowych problemów. Książka jest pełna prostych i pysznych dań, z których samodzielnego przygotowania będzie dumne każde dziecko.

Annabel Woolmer jest mamą dwójki dzieci, która zainteresowała się gotowaniem pewnego deszczowego popołudnia, kiedy próbowała zabawić swoje 13-miesięczne dziecko. Od tamtej pory gotowała regularnie z obojgiem dzieci i wieloma innymi maluchami. Sfrustrowana brakiem odpowiednich przepisów dla małych dzieci, Annabel postanowiła napisać własną książkę, skupiając się na radosnej zabawie i odkrywaniu przez dzieci prawdziwego jedzenia.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727394
  • Wydawnictwo Mamania
  • Autor Annabel Woolmer
  • EAN 9788366329706
  • Ilość stron 128
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 19x19 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Małe rączki w kuchni. Książka nie tylko kucharska