The wishlist name can't be left blank

Magnetyczna układanka Świat baśni Magnetibook J02588 Janod

Dostępny
Indeks
742706
Cena
Cena 89,00 zł
- +

Opis

Magnetyczna układanka Świat baśni Magnetibook J02588 Janod

 

Dane produktu:

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki Janod to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię, uwielbiana przez dzieci w Polsce i na całym świecie. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje wiele możliwości kreacji. Jest pięknie wykonana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a ponadto ćwiczy logiczne myślenie oraz sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Baśnie z bestsellerowej linii Magnetibook zawiera 30 kolorowych magnesów z elementami do stworzenia doskonale dzieciom znanych bajkowych postaci, m.in. Czerwonego Kapturka, kota w butach, czarownicy, wróżki czy krasnoludka oraz 10 kart z ilustracjami tych postaci. Magnesy pozwalają również na układanie wymyślonych przez siebie bohaterów. To świetna rozrywka dla małych miłośników bajek, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki wewnątrz pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i doskonale nadaje się na prezent.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- małą motorykę

- kreatywne myślenie

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 742706
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol J02588
  • EAN 3700217325886

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Magnetyczna układanka Świat baśni Magnetibook J02588 Janod