Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736924
Twój rabat 20% (29,11 zł)
Cena
Cena 116,49 zł 145,60 zł
- +

Opis

Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Lego Friends

 

Dane produktu:

Zestaw Magiczne stoiska w wesołym miasteczku (41687) zmieni dziecięcą sypialnię w miejsce radosnej zabawy.

Zawiera mnóstwo kreatywnych akcesoriów, takich jak stoisko z lodami, ruchomy wózek z farbkami do twarzy, okno kasy biletowej i obrotowa bramka — zupełnie jak w prawdziwym wesołym miasteczku.

Nie zabrakło nawet magicznej sztuczki z lataniem!

 

Zestaw zawiera mikrolaleczkę i dwie minilaleczki ubrane w magiczne stroje – jedna ma pomalowaną twarz, a druga nosi pelerynę iluzjonisty.

Maluchy mogą bawić się w gości wesołego miasteczka, wcielić się w pracowników, a nawet wystąpić z magicznymi sztuczkami dla dzieci — wystarczy obrócić pokrętło, Emma zacznie latać, a cała rodzina będzie bić brawo!

Dzieci mogą też zabrać tę część modelu do znajomych — na pewno zrobi na nich wielkie wrażenie.

W zestawie czeka też superfajna niespodzianka, czyli świecące klocki, które widać po zgaszeniu światła!

Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym mogą bawić się bez końca w towarzystwie magicznych przyjaciółek LEGO Friends.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku (41687) pozwala przenieść do domu emocje świetnej zabawy. Zawiera cztery stoiska z odłączanymi akcesoriami do sztuczek, więc dzieci mogą wystąpić przed rodziną i przyjaciółmi.

- W zestawie są dwie minilaleczki i mikrolaleczka LEGO® Friends, więc na pewno nie zabraknie pomysłów na wcielanie się w role. Atmosfery tajemniczości dodają modelowi świecące klocki, które widać po zgaszeniu światła!

- W pudełku czeka cała masa kreatywnych dodatków, więc dzieci mogą bawić się w sprzedawców lodów, malować buzie albo ustawić się w kolejce po bilet. Część z magicznymi sztuczkami można zabrać na zabawę u przyjaciół — na pewno zrobi na nich wrażenie.

- Znasz kreatywnego dzieciaka w wieku od 6 lat, który uwielbia wesołe miasteczka? Ten zestaw LEGO® Friends będzie dla niego idealnym prezentem na urodziny lub święta, a elementy do robienia sztuczek świetnie nadają się do zabawy z przyjaciółmi.

- Cały zestaw stoisk ma ok. 14 cm wysokości, 31 cm szerokości oraz 6 cm głębokości. Stoisko z magicznymi sztuczkami ma ok. 11 cm wysokości, 8 cm szerokości oraz 9 cm głębokości.

- Model można łączyć z innymi czarodziejskimi zestawami LEGO® Friends, które ukazują wesołe miasteczko: Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską (41685), Magiczna akrobatyka (41686), Magiczny wóz (41688) i Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia (41689).

- Ten czarodziejski zestaw konstrukcyjny jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej miasto Heartlake, gdzie mieszkają codzienni bohaterowie i można przeżyć niezwykłe przygody — zupełnie jak w prawdziwym świecie.

- Klocki konstrukcyjne i zabawki LEGO® Friends spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są spójne i pasują do siebie — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Działające na wyobraźnię zabawki LEGO® są testowane na niemal wszelkie dostępne sposoby. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda zabawka konstrukcyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736924
  • EAN 5702016916102
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687 Lego Friends