Magiczna akrobatyka 41686 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736922
Twój rabat 20% (19,05 zł)
Cena
Cena 76,15 zł 95,20 zł
- +

Opis

Magiczna akrobatyka 41686 Lego Friends

 

Dane produktu:

Twoje dziecko lubi się gimnastykować?

W takim razie zestaw LEGO® Friends Magiczna akrobatyka (41686) sprawdzi się idealnie.

Ta zabawka przenosi dzieci w sam środek ulicznej parady, gdzie mogą robić akrobacje i wprawiać tłumy w zachwyt.

 

Na widok tego zestawu małym akrobatom z wrażenia zakręci się w głowie.

W pudełku znajdą konną platformę z obrotowym kołem do akrobacji, które można zdjąć.

Jest tam też trapez z pętlami i postacie akrobatów, które mogą się kręcić na drążku.

Występ kończy pokaz chodzenia na szczudłach — tylko uwaga, żeby minilaleczka się nie wywróciła!

W zestawie jest wiele kreatywnych akcesoriów, w tym ładne chorągiewki i kapelusz dla konia, a obie postacie mają wymalowane twarze i są ubrane w kostiumy sceniczne.

Po zgaszeniu światła widać świecące płytki, które nadają modelowi niesamowity i czarodziejski wygląd.

Zestawy LEGO Friends to dla kreatywnych dzieci doskonała okazja, by rozwijać pasje w ciekawej, realistycznej scenerii z w towarzystwie gościnnych postaci.

 

Cechy produktu:

- Zestaw Magiczna akrobatyka (41686) dla fanów parad ulicznych pozwala dzieciom wcielić się w artystów, którzy dają pokaz niezwykłych ewolucji.

- W pudełku są dwie minilaleczki LEGO® Friends — Olivia i Stella, obie w scenicznych kostiumach. Jest tam także figurka konia, platforma do pokazów w czasie parady, drążek i wiele kreatywnych akcesoriów.

- Gdy dzieci ciągną platformę, zamontowane na niej koło obraca się. Koło można też zdjąć i obracać nim oddzielnie. Minilaleczki mogą też kręcić się na drążku — wystarczy obrócić specjalne pokrętło.

- Zestaw Magiczna akrobatyka (41686) to idealny prezent dla chłopców i dziewcząt w wieku od 6 lat, którzy lubią pomysłowe zabawy w scenerii wesołego miasteczka. Będzie idealnym prezentem na urodziny lub bez specjalnej okazji.

- Wymiary platformy z koniem: ok. 9 cm wysokości, 22 cm długości oraz 6 cm szerokości. Wymiary trapezu: ok. 8 cm wysokości, 7 cm szerokości oraz 4 cm głębokości.

- Model jest zgodny z innymi czarodziejskimi zestawami LEGO®Friends, które ukazują wesołe miasteczko: Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską (41685), Magiczne stoiska w wesołym miasteczku (41687), - Magiczny wóz (41688) i Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia (41689).

- Wśród zestawów LEGO® Friends można znaleźć coś odpowiedniego dla dzieci w każdym wieku — nieważne, czy chcą realizować swoje pasje, odtwarzać scenki z prawdziwego świata czy odgrywać własne historie z postaciami, które bardzo je przypominają.

- Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Nowe zestawy LEGO® są testowane na wszelkie możliwe sposoby, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736922
  • EAN 5702016916058
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Magiczna akrobatyka 41686 Lego Friends