Logico Primo. Przedszkole czterolatka

Niedostępny
Indeks
1480050
Twój rabat 30% (3,60 zł)
Cena
Cena 8,40 zł 12,00 zł

Opis

Logico Primo. Przedszkole czterolatka, Wydawnictwo MAC

 

Dla dzieci w wieku od 4 lat.

 

Dane produktu:

Serie ćwiczeń Logico Primo przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przy współpracy wykwalifikowanych pedagogów opracowano materiał, który swoją tematyką oraz formą graficzną zachęca do zabawy i nauki. Na kolejnych kartach dzieci odkrywają sytuacje i postacie, z którymi mogą się identyfikować.

Logico Primo oferuje różne formy zabawy, dzięki którym uczy spostrzegawczości, posługiwania się liczbami i kolorami, orientacji przestrzennej, zdobywania wiedzy o świecie, dostrzegania logicznych związków przez przyporządkowywanie 
i analogie. Książeczki zostały tak skonstruowane, aby dziecko mogło bawić się samo lub z rówieśnikami oraz samodzielnie decydować o rodzaju i liczbie kart Logico.

Odwrotna strona każdej karty umożliwia samokontrolę i stanowi dodatkową pomoc oraz zachętę do malowania, wycinania, majsterkowania czy opowiadania historyjek. Dzięki temu zabawa z Primo jest pełna życia. 

Logico może towarzyszyć dziecku nie tylko w przedszkolu lecz również w domu, podczas długiej jazdy samochodem,  w poczekalni itd.

 

Książeczka ćwiczeń Logico Primo Przedszkole czterolatka przeznaczona jest dla dzieci w wieku czterech lat. Dzieci mogą wykonywać umieszczone w niej ćwiczenia nie tylko w przedszkolu, ale także w domu.

Bohaterami pojawiającymi się na kolejnych kartach pracy są postacie znane z książki Przedszkole czterolatka – dziewczynka Zuzia i chłopiec Kuba.

Książeczka jest tak zbudowana, że po odczytaniu polecenia przez dorosłą osobę, dziecko może bawić się samo, a druga strona każdej karty umożliwia mu samokontrolę. Stanowi ona pomoc w pokonywaniu trudności.

 

 

Do kompletu należy dokupić ramkę Logico Primo nr indeksu 1080001: https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/product-pol-2960-Ramka-Logico-Primo.html

 

Ramka Logico Primo

Jak to działa?

- wsuń książeczkę z wybranym zadaniem w plastikową ramkę

- zapoznaj się z poleceniem i przesuń kolorowe guziki na miejsce przy wybranym rozwiązaniu

- odwróć kartę na drugą stronę i porównaj ustawienie guzików z odpowiedziami

 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 1480050
  • Wydawnictwo MAC Edukacja
  • Seria Logico Primo
  • EAN 9788378736059
  • Poziom nauczania Przedszkole
  • Rodzaj produktu Zeszyt Ćwiczeń
  • Grupa wiekowa 4-latki

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Logico Primo. Przedszkole czterolatka