Leśne centrum jeździeckie 41683 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736953
Twój rabat 20% (67,94 zł)
Cena
Cena 271,75 zł 339,69 zł
- +

Opis

Leśne centrum jeździeckie 41683 Lego Friends

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® Friends Leśne centrum jeździeckie (41683) będzie idealnym prezentem dla dzieci, które lubią zwierzaki.

W trójpoziomowym budynku znajdą mnóstwo funkcji, detali i figurek, które podsuną im pomysły na wiele godzin zabawy ze zwierzętami i wymyślania historii.

Mia, Savannah, jej pies-przewodnik Goldie i Kevin zapraszają na wspólny wypad konno w leśne ostępy.

Dzieci mogą też bawić się w opiekunów koni lub odpoczywać w leśnym domu, który jest wyposażony w kuchnię, sypialnię i jadalnię.

To nie wszystko, bo dzieci mogą też rozpalić miłe ognisko i upiec pianki.

W tym zestawie LEGO Friends nie zabraknie inspirujących akcesoriów, a cały drugi poziom budynku można zdjąć, co pozwala wygodnie sięgnąć do wnętrza.

 

Każda z postaci LEGO Friends ma swoje zainteresowania — od nauki i techniki po sztukę i wycieczki.

Przedstaw dzieciom dziewczęta z miasta Heartlake, a zyskają wyjątkowe przyjaciółki, z którymi będą mogły oddawać się swoim pasjom.

 

Cechy produktu:

- Miłość do zwierząt łatwo zmienić w kreatywną zabawę — pomoże w tym zestaw LEGO® Friends Leśne centrum jeździeckie (41683), w którym można opiekować się zwierzakami, zwiedzać las i spędzać czas z przyjaciółmi.

- W zestawie jest łącznie siedem figurek: minilaleczki LEGO® Friends Mia i Savannah, mikrolaleczka oraz figurki psa i kucyka. Są tam także dwa zabawkowe konie z realistycznymi ruchomymi głowami.

- Na dole trójpoziomowego rancza znajduje się kuchnia, a wyżej sypialnia i jadalnia. Na zewnątrz dzieci znajdą kojec dla psa i miejsce na ognisko, na którym można upiec pianki.

- Zestaw liczy 511 elementów i będzie idealnym prezentem na święta lub urodziny dla dzieci od 7 lat, które uwielbiają zwierzęta. To gwarancja wielu godzin absorbującej zabawy — solo lub z przyjaciółmi.

- Leśne centrum jeździeckie ma ok. 26 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości, a więc jest na tyle małe, by mogło stać na półce jako ozdoba i służyć do wesołej zabawy.

- W zestawie jest mnóstwo uroczych akcesoriów: kaski jeździeckie, siodła, uzdy, widły, szczotka, miotła, naczynia kuchenne, pianki i biała laska dla Savannah.

- Ten zestaw powstał, bo pozwolić na wciągającą zabawę. Drugi poziom modelu można zdjąć, a konie mają ruchome szyje, więc podczas wycieczki dzieci mogą pozwolić im się posilić świeżą trawą.

- Ten zestaw idealnie nadaje się dla dzieci lubiących zabawki opowiadające o przygodach. Inne zestawy LEGO® Friends tego rodzaju to Leśny wodospad (41677), Leśny domek (41679) oraz Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka (41681).

- Elementy zestawów LEGO® City już od 1958 r. spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.

- Nowe zabawki LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736953
  • EAN 5702016916652
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Leśne centrum jeździeckie 41683 Lego Friends