The wishlist name can't be left blank

Łazik plażowy Jacka 70428 Lego Hidden Side

Niedostępny
Indeks
724946
Twój rabat 23% (23,36 zł)
Cena
Cena 78,25 zł 101,61 zł

Opis

Łazik plażowy Jacka 70428 Lego Hidden Side

 

Dane produktu:

Zadziwiający świat Hidden Side zachwyci dzieciaki połączeniem elementów fizycznych i cyfrowych!

Zestaw LEGO® Hidden Side 70428 Łazik plażowy Jacka to połączenie modelu z klocków LEGO oraz aplikacji.

Dzieci mogą bawić się same lub z przyjaciółmi w rzeczywistości rozszerzonej, gdzie interakcja z zabawką wywołuje różne zdarzenia na ekranie urządzenia. 

LEGO Zainstaluj aplikację LEGO Hidden Side AR i obejrzyj plażowy łazik Jacka na ekranie smartfona lubtabletu, aby zobaczyć cyfrowy świat zjawisk nadprzyrodzonych!

Dzieciaki mogą same lub z przyjaciółmi zapolować na duchy, zmierzyć się z potężnym Truckerem Dale’em lub zająć się odkrywaniem i rozwiązywaniem zagadek.

Zestaw zawiera trzy minifigurki, więc jest też okazja do wymyślania zabaw w odgrywanie ról!

Hidden Side stale się zmienia Zabawki LEGO Hidden Side to połączenie rzeczywistości rozszerzonej z tradycyjnymi modelami LEGO. Nieustannie wzbogacamy zabawę w cyfrowym świecie o nową zawartość, duchy i wyjątkowe wydarzenia. Aby ożywić ten model, musisz go tylko zeskanować za pomocą bezpłatnej aplikacji Hidden Side AR.

 

Cechy produktu:

- Ten zestaw LEGO® Hidden Side to doskonały wybór dla dzieci wieku od 7 lat. Zawiera świetny plażowy łazik i pozwala połączyć zabawę klockami z wizytą w rzeczywistości rozszerzonej, którą dzieci mogą odwiedzać same lub z przyjaciółmi.

- Co jest w pudełku? W zestawie LEGO® AR dzieci znajdą plażowy łazik z serii Hidden Side, który staje się interaktywny po zeskanowaniu go w aplikacji. Dodatkowo w pudełku są też minifigurki Jacka, Parker i nawiedzonego mechanika Scotta Francisa.

- Zabawkowy plażowy łazik LEGO® zmienia się, gdy oglądasz go na ekranie urządzenia z aplikacją LEGO AR. W nawiedzonym cyfrowym świecie dzieciaki mogą zapolować na duchy, zająć się odkrywaniem i rozwiązywaniem zagadek albo zmierzyć się z potężnym duchem Truckerem Dale'em.

- Gotowy model łazika plażowego z zestawu LEGO® Hidden Side 70428 ma ok. 10 cm wysokości, 11 cm długości i 8 cm szerokości.

- Zabawka konstrukcyjna bez baterii. Aplikacja Hidden Side AR jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android. Zgodność urządzenia możesz sprawdzić na stronie LEGO.pl/devicecheck. Przed połączeniem się z siecią dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę.

- Proste instrukcje ułatwiają i przyspieszają budowanie, dzięki czemu dzieci mogą poczuć radość z samodzielnego ukończenia modelu i od razu ruszać do pomysłowej zabawy.

- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zachowują jednolitą formę, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Wszystkie elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu mamy pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe globalne standardy bezpieczeństwa i jakości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724946
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol 70428
  • EAN 5702016616095
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 170

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Łazik plażowy Jacka 70428 Lego Hidden Side