The wishlist name can't be left blank

Książeczka Pory roku. Dotknij, przesuń, potrząśnij Kapitan Nauka

Autor: Patrycja Wojtkowiak-Skóra
Dostępny
Indeks
732024
Twój rabat 20% (5,36 zł)
Cena
Cena 21,49 zł 26,85 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,85 zł
- +

Opis

Książeczka Pory roku. Dotknij, przesuń, potrząśnij Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Pory roku. Dotknij, przesuń, potrząśnij to interaktywna książeczka dla przedszkolaków. Dzięki niej odkryją pory roku i zmiany zachodzące podczas każdego sezonu w otaczającym nas świecie.

Poznajcie Jagódkę i Wojtka, którzy pokażą wam uroki zmieniających się pór roku. Zerknijcie do książeczki i sprawdźcie, jakie zadania kryją się w każdym sezonie. Wiosną wspólnie zadbacie o ogród, latem będziecie puszczać łódeczki na jeziorze, jesienią weźmiecie udział w grzybobraniu, a zimą przygotujecie świąteczne ciasteczka!

Dajcie się wciągnąć do wspólnej zabawy: na każdej prawej stronie czeka zadanie zachęcające do aktywności. Po przewróceniu kartki można obserwować efekty wykonanego zadania. Bohaterowie książki zaangażują małego czytelnika w swoje codzienne czynności, co pozytywnie wpłynie na rozwój motoryki małej i ćwiczenie spostrzegawczości dziecka.

Ilustracje Kasi Drewek-Wojtasik stanowią świetny pretekst do rozmowy z dzieckiem na temat zmieniających się pór roku, form spędzania wolnego czasu i świata przyrody. Dzięki temu, dziecko zaobserwuje i zrozumie różnice między sezonami.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 732024
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Patrycja Wojtkowiak-Skóra
  • EAN 9788366404236
  • Ilustracje Kasia Drewek-Wojtasik
  • Ilość stron 40

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto