The wishlist name can't be left blank

Kostka Mii do zabawy 41408 Lego Friends

Niedostępny
Indeks
726425
Twój rabat 22% (9,85 zł)
Cena
Cena 35,35 zł 45,20 zł

Opis

Kostka Mii do zabawy 41408 Lego Friends

 

Dane produktu:

Znasz dziecko, które uwielbia wyprawy do kina? Z zestawem LEGO® Friends Kostka Mii do zabawy w sklep (41408) może wybierać się do niego każdego dnia. Klocki z tego zestawu LEGO Friends można schować do kostki i zabrać ze sobą w każde miejsce. Dzieci mogą udawać, że robią popcorn, sprzedają bilety, są pracownikami kina albo widzami.

Elementy zabawkowego kina można wyjąć z obudowy, dzięki czemu nic nie ogranicza pomysłowej zabawy dzieci. Można je też przymocować do dna kostki, by ułatwić zabawę w podróży — koniec z pogubionymi klockami! Obudowę można również podzielić na pół, by miniaturowym kinem bawić się wspólnie z innymi miłośnikami LEGO.

Do zebrania są jeszcze cztery inne kostki LEGO Friends do zabawy w sklep. Każda z nich zawiera figurkę tajemniczego zwierzątka w losowym kolorze. Dzieci z radością odkryją, które urocze stworzonko czeka na nie w środku! Kostki można też ułożyć w wieżę lub połączyć za pomocą zawiasów, by stworzyć nietypowe kształty. Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym znajdą przyjaciół myślących tak samo jak one.

Zawartość zestawu:

- minilaleczka do kolekcjonowania

- zabawkowa maszyna do popcornu

- akcesoria

- arkusz naklejek do ozdabiania kostki po swojemu.

Tym fajnym zestawem można się bawić na wiele sposobów. Kostki można ułożyć w wieżę lub połączyć ze sobą w fantastyczne kształty, a także podzielić i zaprosić do zabawy przyjaciół. Klocki można wyjąć lub bawić się nimi w środku kostki.

Ten zestaw konstrukcyjny jest idealną zabawką na podróż. Jest bardzo łatwy, więc budowanie nie sprawi trudności nawet kompletnym nowicjuszom w świecie LEGO®.

Zestaw z minilaleczką do kolekcjonowania doskonale nadaje się na niewielki podarunek, prezent urodzinowy albo świąteczny dla dzieci od 6 lat.

Wymiary:

- kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości.

Produkt nie wymaga baterii, więc kreatywna zabawa może się zacząć od razu i trwać bez końca. 

Ten zestaw LEGO® posiada łatwe do zrozumienia instrukcje, co oznacza, że nawet dzieci mające niewielkie doświadczenie w budowaniu z klocków LEGO szybko zaczną się bawić swoją wspaniałą zabawką.

Dzięki zestawom LEGO® Friends chłopcy i dziewczęta mogą zanurzyć się w świecie, gdzie królują przygody i przyjaźń, aby ponownie przeżywać tam sceny z seriali telewizyjnych lub wymyślać własne opowieści.

Zabawki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe oraz rygorystyczne wewnętrzne kryteria jakości Grupy LEGO. Budowanie to czysta przyjemność, bo klocki można za każdym razem solidnie połączyć i z łatwością rozdzielić.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 726425
  • Producent Lego
  • Cena 45,20 zł
  • Wiek +6 lat
  • Symbol 41408
  • EAN 5702016618945
  • Ilość elementów 37

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kostka Mii do zabawy 41408 Lego Friends