The wishlist name can't be left blank

Kostka Emmy do zabawy 41409 Lego Friends

Niedostępny
Indeks
726426
Twój rabat 24% (11,15 zł)
Cena
Cena 35,35 zł 46,50 zł

Opis

Kostka Emmy do zabawy 41409 Lego Friends

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® Friends Kostka Emmy do zabawy w sklep (41409) na pierwszy plan wysuwa swobodną zabawę. W kompaktowej obudowie tej zabawki znajduje się miniaturowy sklep z zabawkami. To świetny pomysł na prezent dla miłośników przenośnych zabawek.

Kostki LEGO Friends to zupełnie nowy sposób na zabawę. Części zestawu ze sklepem można wyjąć z obudowy, dzięki czemu dzieci mogą bawić się nimi poza kostką. Można je też przymocować do dna kostki, by ułatwić zabawę w podróży — koniec z pogubionymi klockami! Kostki można podzielić na pół, więc dzieciaki mogą bawić się nimi wspólnie z przyjaciółmi.

Zebrać można aż pięć kostek do zabawy w sklep. Każda z nich zawiera tajemnicze zwierzątko w losowym kolorze — odkrycie tej niespodzianki to część zabawy! Kostki można ułożyć w wieżę lub połączyć za pomocą zawiasów na bokach, by stworzyć ciekawą konstrukcję. Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym powitają ich sympatyczni bohaterowie dnia codziennego.

Zachęć dzieci do kreatywnej rozrywki z zestawem LEGO® Friends Kostka Emmy do zabawy w sklep. W środku czeka wszystko, co potrzebne do zabawy w miniaturowy sklep. Dzieci będą zachwycone, gdy otworzą kostkę i odkryją znajdujące się w środku tajemnicze zwierzątko.
Ta przenośna zabawka ma w sobie ładunek zabawy zdolny umilić nawet najdłuższą podróż.

Zawartość zestawu:

- minilaleczka do kolekcjonowania,

- figurka zwierzątka,

- zabawkowy samochód, samolot i pociąg do zbudowania.,

- arkusz naklejek do ozdabiania kostki po swojemu.

Tym fajnym zestawem można się bawić na wiele sposobów. Kostki można ułożyć w wieżę lub połączyć ze sobą w fantastyczne kształty, a także podzielić i zaprosić do zabawy przyjaciół. Klocki można wyjąć lub bawić się nimi w środku kostki.
Ten zestaw konstrukcyjny jest idealną zabawką na podróż. Jest bardzo łatwy, więc budowanie nie sprawi trudności nawet kompletnym nowicjuszom w świecie LEGO®.
Zestaw z minilaleczką do kolekcjonowania doskonale nadaje się na niewielki podarunek, prezent urodzinowy albo świąteczny dla dzieci od 6 lat.

Wymiary:

- kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości.

Produkt nie wymaga baterii, więc kreatywna zabawa może się zacząć od razu i trwać bez końca. 

Ten zestaw LEGO® posiada łatwe do zrozumienia instrukcje, co oznacza, że nawet dzieci mające niewielkie doświadczenie w budowaniu z klocków LEGO szybko zaczną się bawić swoją wspaniałą zabawką.
Dzięki zestawom LEGO® Friends chłopcy i dziewczęta mogą zanurzyć się w świecie, gdzie królują przygody i przyjaźń, aby ponownie przeżywać tam sceny z seriali telewizyjnych lub wymyślać własne opowieści.
Zabawki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe oraz rygorystyczne wewnętrzne kryteria jakości Grupy LEGO. Budowanie to czysta przyjemność, bo klocki można za każdym razem solidnie połączyć i z łatwością rozdzielić.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 726426
  • Cena 46,50 zł
  • Wiek +6 lat
  • Symbol 41409
  • EAN 5702016618952
  • Ilość elementów 49

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kostka Emmy do zabawy 41409 Lego Friends