Klocki Stajnia 21171 Lego Minecraft

Dostępny
Indeks
736912
Twój rabat 20% (19,76 zł)
Cena
Cena 78,99 zł 98,75 zł
- +

Opis

Klocki Stajnia 21171 Lego Minecraft

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® Minecraft™ Stajnia (21171) to połączenie znanych z popularnej gry sieciowej przygód, nieograniczonej kreatywnej zabawy, jaką dają klocki LEGO oraz radości z opieki nad końmi.

Dzieci, które lubią tworzyć, modyfikować oraz używać wyobraźni będą zachwycone tym wszechstronnym zestawem LEGO Minecraft.

Stajnia ma otwierane drzwi i jest bogata w autentyczne szczegóły znane z Minecrafta, takie jak złota marchewka i diamentowa zbroja.

W zestawie są konie, które można karmić, tor przeszkód do zbudowania i szkieletowy jeździec, z którym konstruktorzy stoczą walkę!

Ten praktyczny zestaw do zbudowania i zabawy można przekształcać, więc doskonale nada się na prezent dla dzieci uwielbiających grę Minecraft i konie.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® Minecraft™ Stajnia (21171) można przebudowywać — dzięki niemu dzieci odkryją nieograniczone możliwości zabawy z postaciami znanymi z gry.

- Młodzi fani Minecrafta™ znajdą tu znane moby koni, zbudują stajnię i wykorzystają autentyczne, znane z gry akcesoria, które zachęcają do swobodnej zabawy.

- Ten wszechstronny zestaw gwarantuje dzieciom mnóstwo okazji do zabawy w odgrywanie ról. Młodzi konstruktorzy mogą zajmować się końmi i karmić je marchewkami, zbudować tor przeszkód i stoczyć walkę ze szkieletowym jeźdźcem!

- Praktyczny zestaw inspirowany popularną grą sieciową zachwyci wszystkich fanów Minecrafta™ i miłośników koni w wieku od 8 lat.

- Zestaw ma ok. 9 cm wysokości, 14 cm szerokości i 14 cm głębokości. Można go przebudowywać, więc doskonale nadaje się do zabawy i postawienia na półce, a do tego łatwo łączy się z innymi zestawami LEGO® Minecraft™.

- W zestawie z kolorową stajnią i jej otoczeniem znajdują się akcesoria znane z Minecrafta™, takie jak bele siana, złota marchewka i diamentowa zbroja dla konia.

- Zestawy LEGO® Minecraft™ pozwalają fanom Minecrafta czerpać radość z ulubionej gry w nowy sposób dzięki postaciom, sceneriom i funkcjom, które ożywają podczas kreatywnej zabawy klockami LEGO.

- Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736912
  • EAN 5702016913897
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Klocki Stajnia 21171 Lego Minecraft