Klocki magnetyczne Mechanics M4 222 elementy GEO-723 Geomag

Niedostępny
Indeks
714256
Twój rabat 24% (93,86 zł)
Cena
Cena 297,29 zł 391,15 zł

Opis

Klocki magnetyczne Mechanics M4 222 elementy GEO-723 Geomag

 

Dane produktu:

Budowle, pojazdy, maszyny, geometryczne figury – przy pomocy klocków Geomag zbudujecie wszystko, co podpowie Wam wyobraźnia. Magnetyczne patyczki i metalowe kulki można łączyć ze sobą w dowolny sposób, tworząc niezliczone kompozycje.

Klocki pobudzają kreatywność i ciekawość, dostarczając przy tym mnóstwo zabawy dużym i małym konstruktorom. Wszystkie komponenty zostały wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół.

Szwajcarska precyzja wykonania sprawia, że elementy magnetyczne mają dużą moc przyciągania i charakteryzują się wytrzymałością, dzięki czemu tworzone konstrukcje są stabilne.

Seria Geomag Mechanics to absolutna nowość i innowacja w podejściu do tego typu zabawek.

Klocki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dawały możliwość budowania trójwymiarowych struktur, których elementy można wprawiać w ruch. Kolekcja została stworzona z myślą o wszystkich, pragnących odkrywać tajemnice konstruowania maszyn, dźwigni i modeli, które można obracać, napędzać i przesuwać. Zabawki z serii Mechanics zrobią wrażenie zarówno na małych wynalazcach, jak i doświadczonych w układaniu klocków „inżynierach”.

Jednak największym atutem klocków Geomag jest wzajemne przyciąganie – nie tylko kolorowych elementów… Zabawka pomaga w budowaniu więzi między dziećmi i rodzicami.

Te niezwykłe klocki dają możliwość długich godzin wspólnej zabawy, która nigdy się nie nudzi!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 714256
  • Producent Geomag
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Symbol GEO-723
  • EAN 871772007234
  • Ilość elementów 222

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Klocki magnetyczne Mechanics M4 222 elementy GEO-723 Geomag