The wishlist name can't be left blank

Klocki i światła 11009 Lego Classic

Dostępny
Indeks
735225
Twój rabat 22% (34,66 zł)
Cena
Cena 122,89 zł 157,55 zł
- +

Opis

Klocki i światła 11009 Lego Classic

 

Dane produktu:

Ten niezwykły zestaw LEGO® to podwójna dawka kreatywności.

Najpierw można zbudować ciekawe modele, a potem zamienić je w kukiełki z teatru cieni.

Od budowania z klocków do teatru cieni Dzieci od 5 lat będą zachwycone, gdy zobaczą cienie rzucane przez ich miniaturowe modele.

Poruszanie sylwetek na ścianie, powiększanie ich i pomniejszanie zachęci dzieci do twórczej zabawy i wymyślania różnych historii.

Zestaw zawiera 12 modeli LEGO do zbudowania: zamek, twarz, księżniczkę, nietoperza, koguta, złodziejaszka, statek piracki, sowę, ducha, wiatrak, rekina i dinozaura.

Z pozostałych klocków można złożyć własne konstrukcje, więc wszystko jest możliwe!

A dzięki dwóm podstawkom ze świecącymi klockami świetna zabawa nigdy się nie kończy.

Projektowanie, pokazywanie i tworzenie Zestawy LEGO Classic są źródłem inspiracji, a proste instrukcje budowania pomagają rozpocząć zabawę.

Gdy dzieci odkryją radość z samodzielnego budowania, zaczną rozwijać umiejętności, które zapewnią im przyszłe sukcesy.

 

Cechy produktu:

- Wprowadź dzieci w świat kreatywnego budowania za pomocą 12 miniaturowych modeli, które można zamienić w niezwykłe kukiełki z teatru cieni! Dwie podstawki ze świecącymi klockami to gwarancja długich godzin twórczej rozrywki.

- Zestaw zawiera 12 modeli LEGO® do zbudowania: zamek, śmieszną twarz, księżniczkę, nietoperza, koguta, złodziejaszka, statek piracki, sowę, ducha, wiatrak, rekina i dinozaura. Z pozostałych klocków dzieci mogą złożyć własne konstrukcje.

- Dzieci mogą wybrać model, zbudować go, pobawić się nim, rzucić jego cień na ścianę, dodać drugi za pomocą drugiej podstawki ze świecącym klockiem i puścić wodze fantazji podczas twórczej zabawy w wymyślanie historii do swoich przedstawień.

- Wspaniały prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci od 5 lat, które interesują się teatrem i z radością zajmą się budowaniem z klocków LEGO® oraz urządzaniem kreatywnych przedstawień w teatrzyku cieni.

- Podstawka ze świecącym klockiem ma ok. 22 cm długości i doskonale nadaje się dlamałych rączek. Oprócz 12 modeli do zbudowania zestaw zawiera też dodatkowe klocki, z których dzieci mogą złożyć własne pomysłowe konstrukcje.

- W komplecie są baterie do świecących klocków (2 x LR41), dzięki czemu dzieci od razu mogą podnieść kurtynę w swoim teatrze cieni. A kreatywne budowanie modeli jest, jak zawsze, napędzane wyłącznie dziecięcą wyobraźnią.

- Wybierasz prezent dla początkującego konstruktora LEGO®? Żaden problem! Proste instrukcje pomogą każdemu szybko rozpocząć zabawę. A jeśli gdzieś się zawieruszą, możesz pobrać je ponownie ze strony LEGO.pl/buildinginstructions.

- Zestawy LEGO® Classic zachęcają do niekończącej się zabawy kolekcją zwariowanych klocków, elementów, pomysłów i inspiracji. W taki łatwy i wciągający sposób dzieci mogą udoskonalić swoją zdolność kreatywnego myślenia.

- Zabawki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Grupa LEGO przestrzega światowych standardów bezpieczeństwa i jakości. Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO®, więc masz pewność, że nasze zabawki są bezpieczne dla Twojego dziecka.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 735225
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • EAN 5702016616606
  • Rok wydania 2021
  • Ilość elementów 441

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Klocki i światła 11009 Lego Classic