Kieszonkowiec angielski Let's Talk Kapitan Nauka

Niedostępny
Indeks
713584
Twój rabat 15% (2,41 zł)
Cena
Cena 13,55 zł 15,96 zł

Opis

Kieszonkowiec angielski Let's Talk Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

„Let’s Talk” to nietypowa gra karciana dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Gra zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje.

Kolorowa talia z 55 kart służy do gry w cztery edukacyjne gry towarzyskie:  memory, klapka, karuzelę i szachraja. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, które pojawiły się na kartach. W zapamiętywaniu pomogą kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych.

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713584
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+9 lat)
  • Seria Kieszonkowiec
  • EAN 9788377886489

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kieszonkowiec angielski Let's Talk Kapitan Nauka