Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
717745
Twój rabat 15% (2,16 zł)
Cena
Cena 12,09 zł 14,25 zł
- +

Opis

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko nauczysz się ponad 50 najważniejszych angielskich przymiotników!

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet to wyjątkowa gra karciana do nauki angielskich przymiotników dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 9. roku życia.

Kieszonkowiec składa się z 55 kart, za pomocą których można zagrać w aż  4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj. Załączona instrukcja szczegółowo wyjaśnia zasady wszystkich wariantów rozgrywki. Do kart dołączony jest również słowniczek z tłumaczeniem  angielskich przymiotników użytych na kartach. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka dostarcza wielu emocji! 

Do współpracy przy serii KIESZONKOWIEC zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Bitter Sweet w ciekawy sposób zilustrowała Marta Ruszkowska. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych. 

Wygodny format  kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole. Kieszonkowiec to wyjątkowa gra dla całej rodziny, który uczy, bawiąc.

Efekt uboczny grania: nauczysz się najważniejszych angielskich przymiotników!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717745
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+9 lat)
  • Ilość graczy 2+
  • Czas trwania 10-20 min
  • EAN 9788377887998

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet Kapitan Nauka