Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina

Autor: Anita Głowińska
Anita Głowińska
Dostępny
Indeks
716215
Twój rabat 10% (2,20 zł)
Cena
Cena 20,30 zł 22,50 zł
- +

Opis

Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina, Anita Głowińska

 

Kolejna książka o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami. Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów. W każdym z nich mieszka jakaś rodzina, a każda jest inna. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są fajne. Kicia Kocia i Nunuś muszą otworzyć wiele okienek, żeby je poznać!

Kicia Kocia to bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników.

Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odważnieodkrywa świat i uczy się najważniejszych zasad w codziennym życiu.

Kicia Kocia podbiła serca maluchów: przygody kotki, które autorka ilustruje za pomocą wyraźnych, dużych kształtów i wyrazistych barw, są sympatyczna lekturą już dla dzieci 2-letnich. Wraz z kotką dzieci uczą się np. gotować, grają na instrumentach, bawią się na placu zabaw, idą do lekarza, na basen, poznają policjanta i strażaka czy uczą jak zachować się, gdy burza zaskoczy nas poza domem.

Poznajcie Kicię Kocię – bohaterkę serii kwadratowych książek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników. Kicia Kocia to rezolutna kotka, która wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi odkrywa odważnie świat i uczy się najważniejszych zasad i prawideł w codziennym życiu.

6 rozkładówek + okładka
Książeczka kartonowa z 41 otwieranymi okienkami.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 716215
  • Wydawnictwo Media Rodzina
  • Autor Anita Głowińska
  • Seria Kicia Kocia
  • EAN 9788380085190
  • Wymiary 25x27 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina