The wishlist name can't be left blank

Karty sensoryczne Farma 7 elementów J02692 Janod

Dostępny
Indeks
745474
Cena
Cena 61,00 zł
- +

Opis

Karty sensoryczne Farma 7 elementów J02692 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kart sensorycznych Farma francuskiej marki JANOD. Składa się z 7 elementów: 1 karty z otwieranym elementem (drzwi stodoły) i 6 kart ze zwierzętami gospodarskimi (owieczka, królik, krowa, świnka, kurczak, koń), których sierść, futro lub skóra wykonane zostały z teksturowanych materiałów. Dotykanie różnorodnych faktur imituje prawdziwe wrażenia empiryczne i rozwija dziecięcy zmysł dotyku. Wzbudza też dodatkowe zainteresowanie zabawką. Karty mają kształt domku (stodoły) i spore, poręczne rozmiary – 16x 18,5 cm, są zawieszone na otwieranym kółku, stąd łatwo zabrać je na spacer lub w podróż, a niełatwo zgubić. Po rozczepieniu i zdjęciu z kółka można je np. rozłożyć na podłodze lub powiesić w pokoju malucha.

Zostały wykonane z trwałego kartonu FSC (materiału, pozyskanego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób) i zaprojektowane we Francji. Zapakowane w estetyczne pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

 

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

 

Zabawka rozwija:

- zmysł dotyku

- chęć odkrywania i eksperymentowania

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 745474
  • Producent Janod
  • Wiek Dla najmłodszych (+12 mies.)
  • Wymiary opakowania 20x18x4 cm
  • Symbol J02692
  • EAN 3700217326920
  • Wymiary produktu 16x18,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Karty sensoryczne Farma 7 elementów J02692 Janod