The wishlist name can't be left blank

Karty kontrastowe Zwierzęta paski i łaty Kapitan Nauka

Niedostępny
Indeks
725862
Twój rabat 21% (4,35 zł)
Cena
Cena 16,30 zł 20,65 zł

Opis

Karty kontrastowe Zwierzęta paski i łaty Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Karty kontrastowe. Zwierzęta w paski i łaty to wyjątkowa propozycja dla maluszków, do wspólnych zabaw już od pierwszych dni życia. Aktywności z kartami pozwalają na rozwój potencjału najmłodszych, stymulują wzrok i skupiają uwagę na czarnej i białej barwie, które są najbardziej widoczne w początkowym etapie rozwoju.

Podczas ćwiczeń z kontrastowymi kartami, dziecko rozwinie umiejętność koncentracji oraz inteligencję wizualno-przestrzenną. Zabawa z kartami to także świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi z maluszkiem w pierwszych miesiącach życia.

Na kartach przedstawiono zwierzęta w wersji czarno-białej lub biało-czarnej, które występują w środowisku naturalnym np. pingwin, krowa, zebra. Na odwrocie kart, oprócz wizerunków zwierząt pojawiły się również najprostsze kształty i figury w kolorach, które dziecko rozpoznaje zaraz po czarnym i białym, czyli czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim.

Zabawa z kartami pozytywnie wpłynie na rozwój spostrzegania wzrokowego, wyobraźni przestrzennej oraz koordynacji oko-ręka. Pozwoli też dziecku lepiej rozumieć otaczający świat, poznając zwierzęta i kształty.

W zestawie jest 17 kart kontrastowych wykonanych z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość elementów. Wiele inspiracji na zabawy oraz wskazówki do użycia kart znajdziecie w dołączonym poradniku pedagożki i terapeutki Anny Zych.


W serii:

- Karty kontrastowe Zwierzęta czarne i białe

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725862
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla najmłodszych (+0 mies.)
  • EAN 9788366404045
  • Ilustracje Agata Matraś

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Karty kontrastowe Zwierzęta paski i łaty Kapitan Nauka