The wishlist name can't be left blank

Karty kontrastowe malucha + 3 miesiące Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
747261
Twój rabat 20% (7,46 zł)
Cena
Cena 28,99 zł 36,45 zł
- +

Opis

Karty kontrastowe malucha + 3 miesiące Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Wprowadzenie w świat kolorów od 3. miesiąca

Karty kontrastowe malucha 3+ mies. to drugi z serii kontrastowej zestaw zabaw polecany szczególnie do zabawy z dziećmi w wieku 3–6 miesięcy.

Od 3. miesiąca życia dziecko zaczyna rozróżniać barwy: czerwoną, żółtą, zieloną i niebieską. Dzięki zabawom z kartami maluch rozwija umiejętność skupienia uwagi na obrazku oraz rozróżnienie kolorów i kształtów, a także aktywnie poznaje świat.

Zestaw zawiera 12 dużych, dwustronnych kart o wymiarach 13 x 13 cm. Na kartach znajdują się 24 czarno-białe ilustracje z dodatkowymi elementami w jednym z czterech kolorów podstawowych. Do pakietu dołączony jest poradnik dla opiekunów ze wskazówkami terapeutki widzenia i optometrystki Barbary Pakuły.

Zabawy pobudzające wzrok, intelekt i mowę

Karty kontrastowe dla niemowląt mogą służyć jako wsparcie w ćwiczeniu wzroku malucha, nauce kolorów i kształtów, a także nazywaniu obiektów i naśladowaniu np. odgłosów stworzeń i przedmiotów przedstawionych na rysunkach.

Ilustracje przedstawiają zabawki, zwierzęta, figury geometryczne oraz obiekty układające się we wzory, by rozwijać u malucha umiejętność skupiania wzroku w jednym punkcie oraz poszerzać pole widzenia.

Poradnik dla rodziców zawiera wskazówki, jak zmienia się spostrzeganie wzrokowe u dziecka, na co zwrócić szczególną uwagę w zabawach, oraz jak wykorzystać karty, by wspierały całościowy rozwój maluszka w pierwszym roku życia.

Poznaj całą serię wyjątkowych kart stymulujących rozwój wzroku i mózgu malucha

Karty kontrastowe zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Zawartość: 12 dużych kart + poradnik

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 747261
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla najmłodszych (+3 mies.)
  • EAN 9788367219211

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Karty kontrastowe malucha + 3 miesiące Kapitan Nauka