The wishlist name can't be left blank

Karty Angielski w zagadkach 3-5 lat Kapitan Nauka

Niedostępny
Indeks
725857
Twój rabat 9% (1,35 zł)
Cena
Cena 13,99 zł 15,34 zł

Opis

Karty Angielski w zagadkach 3-5 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.

Kolorowa książeczka angielsko-polska.

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności.

Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Angielski sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Twoje dziecko będzie uczyło się angielskiego z przyjemnością!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725857
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 9788377886342
  • Rok wydania 2015

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Karty Angielski w zagadkach 3-5 lat Kapitan Nauka