Kapitalne łamigłówki 5-6 lat Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
713560
Twój rabat 10% (1,55 zł)
Cena
Cena 13,95 zł 15,50 zł
- +

Opis

Kapitalne łamigłówki 5-6 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Jak znaleźć wyjście z labiryntu? Co wydarzyło się naprawdę w historyjce przedstawionej na obrazkach? Jak odgadnąć sekretny szyfr?

Kapitalne łamigłówki (5-6 lat) to prawdziwa gratka dla wielbicieli szyfrów i labiryntów z korytarzami pełnymi ukrytych skarbów, a także dla małych detektywów. Ponad 100 wciągających i podchwytliwych zagadek ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę!

Wyzwanie można podjąć samemu albo zaprosić do pasjonującej rozgrywki inne dzieci. Wspólna zabawa w duchu grywalizacji będzie wymagać bystrego oka i refleksu, a dodatkowo zapewni wiele godzin wciągającej rozrywki!

Do współpracy przy Kapitalnej serii zagadek i łamigłówek zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. Kapitalne ilustracje Pauliny Zbylut pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uatrakcyjniają zabawę.

Ponad 100 stron spięto plastikową sprężynką, aby umożliwić dzieciom swobodne rozwiązywanie zadań. Wygodny format Kapitalnych łamigłówek zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze czy w poczekalni.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713560
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Seria Kapitalne łamigłówki
  • EAN 9788377887844
  • Ilość stron 112

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kapitalne łamigłówki 5-6 lat Kapitan Nauka