The wishlist name can't be left blank

Kamera Sony HDR-CX405B

Dostępny
Indeks
748502
Twój rabat 27% (508,80 zł)
Cena
Cena 1 390,20 zł 1 899,00 zł
- +

Opis

Kamera Sony HDR-CX405B

 

Dane produktu:

Inteligentny i łatwy w użyciu dla całej rodziny
Oprócz wysokiej jakości technologii wydajność kamery Handycam® opiera się na jej praktycznym działaniu, umożliwiającym elastyczne nagrywanie, edycję i udostępnianie zapierających dech w piersiach zdjęć. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom możesz łatwo uchwycić istotę swojego tematu. Eksperci Sony opracowali kamerę Handycam®, która sprawia, że nagrywanie ekscytujących filmów jest jeszcze przyjemniejsze, ponieważ jest nie tylko nowa, ale także przyjazna dla użytkownika i przyniesie wielką przyjemność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Nagrania bez wstrząsów w podróży
Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z inteligentnym trybem aktywnym
Filmy bez drgań nawet podczas chodzenia lub zbliżenia: zaawansowana stabilizacja obrazu kompensuje drgania aparatu nawet 13x1 skuteczniej niż w trybie standardowym.

Zobacz życie w zupełnie nowym świetle
Wizjonerska konstrukcja i zaawansowana technologia kamery Handycam® — obiektyw ZEISS, przetwornik obrazu EXMOR R® CMOS i procesor obrazu BIONZ X™ — stanowią podstawę wysokiej jakości obrazów. Duży zakres zoomu do 26,8 mm, a także nagrania XAVC S z prędkością 50 Mbit/s umożliwiają obrazy o zadziwiającej dynamice i szczegółowości.

Doskonałe ujęcia zawsze i wszędzie
Wyższa jakość obrazu i pojemność nagrywania
Oparty na profesjonalnym formacie XAVC HD, XAVC S obsługuje nagrania z dużą szybkością transmisji dla prywatnych klientów w celu uzyskania pełnych akcji filmów HD o wysokiej rozdzielczości.

Podróżować bez zbędnego bagażu
Zintegrowany kabel do podłączenia do komputera i szybkiego ładowania
Dzięki kablowi USB schowanemu w pasku na rękę nie jest potrzebny oddzielny, nieporęczny kabel USB ani zasilacz. Możesz użyć kompaktowego zasilacza AC-USB (sprzedawany oddzielnie) do ładowania bez komputera.

Podwójne nagrywanie wideo
Nagrywaj jednocześnie dwa filmy — jeden w maksymalnej jakości w formacie XAVC S lub AVCHD, a drugi w formacie MP4. Daje to mały plik do natychmiastowej dystrybucji i profesjonalny plik do dalszego przetwarzania.
(Niedostępne w trybie AVCHD-PS i XAVC S 60p-HD.)

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748502
  • Producent Sony
  • EAN 4548736001114

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto