The wishlist name can't be left blank

Kamera cyfrowa HC-V180 Panasonic

Niedostępny
Indeks
748470
Twój rabat 16% (401,05 zł)
Cena
Cena 2 098,95 zł 2 500,00 zł

Opis

Kamera cyfrowa HC-V180 Panasonic

 

Dane produktu:

Twój następny towarzysz podczas wakacji
Podczas odkrywania ciekawych miejsc lub radosnego spędzania czasu z rodziną obraz wideo pozostaje stabilny i wyraźny dzięki funkcji wykrywania drżenia rąk w 5 płaszczyznach. Jest to niezbędne przy dużym zakresie zoom i w celu przeciwdziałania drganiu kamery. Ponadto praktyczne ustawienie szerokokątne 28 mm umożliwia wykonywanie imponujących ujęć krajobrazów i zdjęć grupowych.

Inteligentny zoom 90x / zoom optyczny 50x
Bardziej dynamiczne i emocjonalne wspomnienia. Dzięki inteligentnemu zoomowi 90x łatwo rejestruj odległe obiekty, które znajdują się zbyt daleko, aby je sfilmować za pomocą konwencjonalnych funkcji zoomu. Można również użyć zoomu optycznego 50x, aby powiększyć/przybliżyć obiekt, dodając więcej emocji i dynamiki do domowych nagrań.

Zawsze poziomy obraz wideo
Aby umożliwić swobodne filmowanie, funkcja Level Shot automatycznie wykrywa i koryguje pochylenie obrazów. Do wyboru są trzy ustawienia (Wył., Normalnie, Mocno) w zależności od warunków pracy.

Wyraźny obraz bez rozmyć
System HYBRID O.I.S.+ wykorzystuje 5-osiową korekcję, aby dokładnie niwelować rozmycia spowodowane przez niepożądane potrząsanie, bez względu na to, czy filmowanie jest realizowane przy szerokim kącie widzenia czy przy dużym zakresie zoomu. Umożliwia to rejestrację ostrego, wyraźnego obrazu w niemal każdej sytuacji.

Obiektyw szerokokątny 28 mm
Wykonuj grupowe ujęcia z łatwością Zmieść więcej osób i więcej tła w kadrze — umożliwia to funkcja obiektywu szerokokątnego 28 mm (odpowiednik aparatu 35 mm). Jest to szczególnie przydatne, kiedy chcesz zrobić zdjęcie grupowe w małym pokoju. Wszystkie obiekty są widoczne nawet w przypadku fotografowania z bliska, a za pomocą wbudowanego mikrofonu kamery możliwe jest wychwycenie nawet cichych dźwięków. * Odpowiada obiektywowi 35 mm.

Matryca BSI
Doskonałej jakości filmy i zdjęcia Zaawansowana matryca BSI kamery rejestruje znakomite, wysokiej jakości obrazy zarówno w jasnym, jak i ciemnym oświetleniu. Oznacza to, że można nagrywać piękne sceny i obiekty w różnych warunkach i w każdej sytuacji, w tym sceny wewnątrz pomieszczeń i krajobrazy nocne, przy niskim poziomie zakłóceń

Creative Control
Imponujące nagrania zgodne z własnymi preferencjami Szereg efektów filtra, na przykład Miniature Effect, 8mm Movie, Silent Movie i Time Lapse Recording, umożliwia łatwe nagrywanie imponujących filmów, które idealnie odpowiadają zamiarom reżysera.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748470
  • Producent Panasonic
  • EAN 5025232836796

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Kamera cyfrowa HC-V180 Panasonic