Język Angielski Karty 100 pierwszych słówek Kapitan Nauka

Niedostępny
Indeks
713549
Twój rabat 15% (4,08 zł)
Cena
Cena 22,99 zł 27,07 zł

Opis

Język Angielski Karty 100 pierwszych słówek Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Angielski dla dzieci 100 pierwszych słówek to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz ulubione smaki.

Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD. 

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera. Doskonałym dodatkiem dla urozmaicenia zabawy są również piosenki po angielsku zamieszczone na płycie CD. Transkrypcja tekstów piosenek znajduje się na końcu książki, aby zachęcić rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi.

Pakiet zawiera:

książkę z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słów i tekstów piosenek - z myślą o rodzicach i nauczycielach oraz zagadkami i kolorowankami przygotowanymi dla dzieci

104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci

płytę CD z nagraniami wszystkich słówek i piosenek

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713549
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 9788377886212
  • Ilość stron 51

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Język Angielski Karty 100 pierwszych słówek Kapitan Nauka