- kategorie:
- Książki dla dzieci
- Dla starszych dzieci
- Psychologiczne
- Emocje
- |
- Książki dla dzieci
- Książki i literatura dla dzieci
- Dla starszych dzieci
- Psychologiczne
- Emocje
- |
- Książki dla dzieci
- Dla młodszych dzieci
- Psychologiczne
- Emocje
- |
- Książki dla dzieci
- Książki i literatura dla dzieci
- Dla młodszych dzieci
- Psychologiczne
- Emocje
Opis
Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też, Urszula Młodnicka, Agnieszka Magdalena Waligóra, Wydawnictwo Sensus
Dane produktu:
– Cześć, Pinku!
– Cześć!
Pink jest...
– Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie się skradam!
– Tak właśnie!
– O! I jeszcze mam wielu przyjaciół.
– Tak? A kogo?
Pink ma aż troje przyjaciół. To: Bingo, Leo i Lulka. Spędzają razem czas, wspólnie się bawią, zapraszają się nawzajem na nocowanki. Dotąd się nie zastanawiali dlaczego, ale tak po prostu jest – są dla siebie ważni i okazują to sobie na wiele różnych sposobów.
Bo przyjaciel to właśnie ktoś, kto jest dla Ciebie ważny. Przyjaciel to ktoś, kto się Tobą interesuje. To ktoś, kto wie, co lubisz, a czego nie i przy kim możesz być sobą. Kto opowiada Ci o sobie i uważnie słucha, gdy mówisz. To ktoś, kto się o Ciebie troszczy. I o kogo troszczysz się Ty.
Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem!
Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku! Przyjaciółki od podkolanówek, znają się od pierwszego dnia szkoły podstawowej, przyjaźnią się od zawsze. Lubią razem łazić bez celu, zbierać skorupki ślimaków i inne dziwności, wygłupiać się i oczywiście pisać książki dla dzieci.
Urszula Młodnicka – ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym na co dzień zajmuje się z wielką radością. Ma dwie córki, które uwielbia i z którymi się przyjaźni. Oprócz tego ma kilku przyjaciół, ale najlepszą na świecie jest Aga (współautorka książek o Pinku).
Agnieszka Waligóra – z wykształcenia i zawodu audytorka finansowa, z zamiłowania podróżniczka rowerowa i fotografka. Jej podróżnicza pasja popycha ją do stawiania przed sobą coraz dalszych i trudniejszych wyzwań. Dzika Syberia, egzotyczna Kuba, wietrzna Patagonia wyznaczają na razie granice jej poznania. Od września 2011 r. wraz z mężem Mateuszem realizuje rowerową podróż przez świat, której pierwszy odcinek wiedzie przez Amerykę Południową. Relacje i zdjęcia zamieszczają na stronie www.nakrancach.pl.
Galeria






Szczegóły
- Indeks 741062
- Wydawnictwo Sensus
- Autor Agnieszka Magdalena Waligóra, Urszula Młodnicka
- EAN 9788328379466
- Ilość stron 160
- Rok wydania 2021
- Oprawa miękka
- Wymiary 20x22,5 cm