The wishlist name can't be left blank

Język polski. Egzamin pisemny. Matura 2023

Autor: Praca zbiorowa
Dostępny
Indeks
749975
Twój rabat 35% (17,40 zł)
Cena
Cena 32,20 zł 49,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,60 zł
- +

Opis

Język polski. Egzamin pisemny. Matura 2023, praca zbiorowa, Wydawnictwo Greg

 

Dane produktu:

Prezentujemy repetytorium maturalne do języka polskiego, które pozwoli przygotować się do pisemnej części egzaminu. Publikacja od Wydawnictwa GREG powstała z myślą o uczniach, którzy zdają maturę w 2023 roku. Cały zawarty w niej materiał jest zgodny z aktualnymi wymaganiami przedmiotowymi.

Książka zawiera wszystkie niezbędne wiadomości, nie jest przeładowana zbędnymi treściami, a jej język jest zwięzły i zrozumiały. W repetytorium uczeń znajdzie omówienia wszystkich epok literackich oraz streszczenia i omówienia lektur szkolnych z poziomu podstawowego. Repetytorium zawiera też materiały, które pomogą w tworzeniu wypowiedzi pisemnych - motywy do wypracowań maturalnych. Książka przybliży formułę egzaminu pisemnego z języka polskiego. W repetytorium ujęte zostały przykładowe arkusze maturalne z języka polskiego wraz z kluczem. Zrozumienie zasad przyznawania punktów za udzielane odpowiedzi jest bardzo cenną umiejętnością! Kolorowa, czytelna i przejrzysta szata graficzna repetytorium ułatwi naukę.

Serdecznie polecamy nowe repetytorium maturalne uczniom liceów i techników, nie tylko uczęszczającym już do klas maturalnych, ale też młodszym, chcącym przygotować się do klasówki, sprawdzianu lub planującym regularnie powtarza materiał.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 749975
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Praca zbiorowa
  • EAN 9788381860598
  • Ilość stron 372
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 20,5x29 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto