Harry Potter i Książę Półkrwi

Autor: Joanne K. Rowling
Joanne K. Rowling
Dostępny
Indeks
716874
Twój rabat 13% (4,50 zł)
Cena
Cena 30,40 zł 34,90 zł
- +

Opis

Harry Potter i Książę Półkrwi, Joanne K. Rowling, Media Rodzina, 2016

 

Nowe wydanie serii o najsłynniejszym czarodzieju świata z pięknymi okładkami Jonny’ego Duddle’a.

Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie? Szósta część przygód Harry’ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle’a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera.

Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore’a? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?

Nowe wydanie książki o najsłynniejszym czarodzieju świata różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem – po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic.

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyna pamiątka z przeszłości to zagadkowa blizna na jego czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi. Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę- niewidkę. Nigdy by też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldemortem.

Piękna opowieść o przyjaźni i odwadze.

Data premiery: 2016-07-20

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 716874
  • Wydawnictwo Media Rodzina
  • Autor Joanne K. Rowling
  • Seria Harry Potter
  • EAN 9788380082212
  • Ilustracje Jonny Duddle
  • Ilość stron 704
  • Oprawa miękka

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Harry Potter i Książę Półkrwi