The wishlist name can't be left blank

Gry dla dzieci

Księgarnia Edukacyjna specjalizuje się w sprzedaży publikacji dla pracowników oświaty i terapeutów oraz rodziców i dzieci w różnym wieku. W naszej ofercie znajdziesz również gry dla dzieci – edukacyjne, logiczne, planszowe, karciane, logopedyczne, zręcznościowe, rodzinne i strategiczne. Dobrana do wieku i zainteresowań brzdąca gra dla dzieci to świetny pomysł na prezent z wielu różnych okazji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu!

 

Fajne gry dla dzieci w różnym wieku

 

Gry dla małych dzieci i starszych pociech to doskonały sposób na wspieranie ich rozwoju. Gry edukacyjne poszerzają wiedzę na wybrany temat, ucząc np. pisania, liczenia, sylabowania, nazw zwierząt i roślin lub słówek w języku angielskim. W naszej ofercie znajdziesz edukacyjne gry dla dziecka takich producentów jak: Adamigo, Granna, Alexander, Trefl, Kapitan Nauka, Clementoni, Muduko czy Liscianigiochi. Naszym klientom proponujemy różne gry dla dzieci w wielu przedziałach wiekowych – dokładamy wszelkich starań, żeby każdy rodzic, nauczyciel czy maluch znalazł propozycję odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.

 

Proste gry dla dzieci i całej rodziny

 

Proste gry dla dzieci są świetną propozycją na urozmaicenie spotkania w gronie rówieśników, zajęcie uwagi brzdąca w trakcie długiej podróży lub zaproponowanie mu kreatywnej, edukacyjnej zabawy w domowym zaciszu. Wybierając dla dzieci gry do grania, sprawdź oznaczenia wiekowe producenta oraz zwróć uwagę na to, ilu graczy jest potrzebnych do zabawy. Gry planszowe zazwyczaj wymagają co najmniej 2 graczy, ale gry edukacyjne, logopedyczne, logiczne i zręcznościowe często umożliwiają dzieciom samodzielną zabawę. Odpowiednia gra dla dziecka to także doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie całej rodziny – wspólna zabawa wzmacnia więzi.

 

Gry dla dzieci w domu – świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

 

Gry dla dzieci w domu są znakomitym rozwiązaniem, jeżeli jako rodzic szukasz dla malucha ciekawej, rozwijającej rozrywki. W sklepie Księgarnia Edukacyjna znajdziesz zarówno gry dla najmłodszych maluchów (+3 miesiące), jak również dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży. Oferujemy zarówno klasyki: warcaby, szachy, domino czy grę w Chińczyka, jak i grę „Gorący Ziemniak” od Alexander, „5 sekund” Trefl oraz „Na grzyby” Multigra – to tylko niektóre z naszych propozycji! W Księgarni Edukacyjnej kupisz także gry, które uczą dzieci łatwiejszego identyfikowania i nazywania własnych emocji.

 

Gry dla dzieci to ciekawa rozrywka na wieczór w gronie rodziny lub przyjaciół! Nasz asortyment tworzymy z myślą o różnych potrzebach rodziców i ich pociech, dlatego w sklepie znajdziesz gry dla dzieci o różnych preferencjach. Zapraszamy!