The wishlist name can't be left blank

Domino

Gra domino to absolutna klasyka dziecięcych zabaw. Idealna propozycja do spędzania czasu w gronie rodzinnym, ponieważ doskonale nadaje się dla osób w prawie każdym wieku. W zależności od zestawu, zasady gry w domino mogą być różne, dlatego, zwłaszcza w przypadku mniejszych brzdąców, przed zakupem wybranego produktu, warto sprawdzić oznaczenia wiekowe producenta. 

 

Domino dla dzieci – nauka prostych działań!

 

Domino dla dzieci polega na układaniu płytek zgodnie z określonymi regułami – zazwyczaj zadaniem graczy jest takie dołożenie płytek, żeby te części, których krawędzie się stykają, miały taką samą liczbę oczek. Dzięki temu klasyczna wersja gry znakomicie sprawdzi się w nauce liczenia oraz wykonywania prostych działań arytmetycznych. Klocki domino pozwalają również dziecku aktywnie ćwiczyć umiejętność skupienia się na wykonywanej czynności oraz trenują spostrzegawczość. 

 

Klocki domino ćwiczą logiczne myślenie!

 

Kolorowe domino do ćwiczenia logiki? Tak! Poza tradycyjną wersją, w naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz również domina obrazkowe – w zależności od zestawu, dziecko może łączyć ze sobą obrazki na kilka różnych sposobów, dopasowując tematycznie elementy układanki. Dzięki temu brzdąc uczy się analitycznego myślenia oraz ćwiczy koncentrację. W ofercie naszego sklepu kupisz zestawy dla dzieci +2 lata, które pozwalają na wybór jednego z kilku wariantów gry, przez co zabawę możesz dopasować do wieku i indywidualnych możliwości Twojej pociechy. Zestawy domino to idealne gry logiczne!

 

Domino do przewracania – rozrywka dla całej rodziny

 

Klasyczne domino to gry dla dzieci, które nadają się także do tworzenia konstrukcji przewracanych jednym ruchem – pojedyncza płytka przewraca kolejną. Taka zabawa płytkami domino dostarcza brzdącom nie tylko sporo frajdy, ale przede wszystkim – ćwiczy myślenie konstrukcyjne, dziecięcą wyobraźnię oraz motorykę małą. Ułożenie płytek tak, żeby każdy z klocków w ciągu się przewrócił wymaga od malucha dużego skupienia. 

 

Kolorowe domino w ofercie naszej księgarni

 

W asortymencie naszej internetowej księgarni edukacyjnej możesz znaleźć bardzo szeroki wybór zestawów domino przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Poza tradycyjną grą, proponujemy Ci również domino z kolorami, zwierzątkami, liczbami, popularnymi postaciami z dziecięcych bajek oraz domino matematyczne, które uczy ułamków – dodawania i odejmowania, domino logopedyczne oraz domino fizyczne lub chemiczne. Dostępne w sklepie zestawy mają duże walory edukacyjne i z łatwością dostosujesz je do indywidualnych zainteresowań oraz potrzeb Twojego dziecka. 

 

Gra domino – cena

 

Dokładamy starań, żeby ceny gier domino dostępnych w ofercie naszego sklepu były możliwie jak najbardziej zróżnicowane i dostępne. Regularnie organizujemy promocje i obniżki, które są idealną okazją do zakupów. Najtańsze zestawy domino kupisz w naszym sklepie już za kilkanaście złotych. Zapraszamy! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i wprowadź elementy edukacyjne do codziennej zabawy Twojego dziecka.