The wishlist name can't be left blank

Gra sensoryczna Rozpoznaj stworka Muduko

Dostępny
Indeks
745420
Twój rabat 10% (4,66 zł)
Cena
Cena 41,79 zł 46,45 zł
- +

Opis

Gra sensoryczna Rozpoznaj stworka Muduko

 

Dane produktu:

Zaproście stworki na przyjęcie urodzinowe. Wystarczy porozsyłać zaproszenia. Jednak w przypadku stworków nie jest to takie łatwe! Każdy z nich ma bowiem swój tajny kod, który odczytać można jedynie dotykiem. Sprawdź się i bez użycia wzroku spróbuj rozesłać jak najwięcej zaproszeń. Gra przygotowana została tak, by mogli zagrać w nią niewidomi i niedowidzący z osobami ze sprawnym wzrokiem.

W Rozpoznaj Stworka gracze starają się wspólnie zaprosić 12 stworków na przyjęcie. W tym celu podnosząc innowacyjnie zaprojektowane domki starają się odgadnać, jaki kształt stworka kryje się w danym domku. Każdy domek posiada cztery stworki, a każdy ze stworków ma odmienny kształt. Kształt należy odgadnąć wyłącznie po zmyśle dotyku - wkładając paluszek do środka pudełka i starając się odczytać kształt po wypukłości.

W grze dostępny jest również wariant rywalizacyjny, w którym poprawna odpowiedź pozwala zakryć żetonem zaproszenia jednego stworka z listy przeciwnika. W tym przypadku gracz z zasłoniętymi stworkami odpada z gry, a wygrywa osoba, która ma puste miejsce na karcie.

To niezwykła gra sensoryczna, dzięki której przedszkolaki oraz starsze dzieci mogą rozwinąć zmysł dotyku, swoją koncentrację, a także empatię poprzez próbę zrozumienia z jakimi trudnościami na co dzień borykają się osoby niewidome. Co więcej gra została tak zaprojektowana, by pozwalać bawić się wspólnie graczom ze zdrowym wzrokiem jak i niedowidzącym lub niewidomym. Rozpoznaj Stworka otrzymało nagrodę Świat Przyjazny Dziecku oraz wyróżnienie w kategorii Zabawka Roku 2021 portalu Zabawkowicz.pl. To doskonały prezent dla każdego przedszkolaka i świetna pomoc terapeutyczna.

Autor i ilustracje: praca zbiorcza wydawnictwa Kang Hsuan Educational Publishing Corporation

 

Główne atuty

- gra integracyjna, włączająca w zabawę dzieci niewidome i niedowidzące

- innowacyjna forma zabawy

- dwa warianty gry

- doskonałe ćwiczenie sensoryki i empatii

- gra rekomendowana przez psychologów

- gra konsultowana pod kątem dopasowania dla osób niewidomych z Fundacja Polska Bez Barier

- patronaty: zabawkowicz.pl oraz Fundacja Polska Bez Barier

Co rozwija:

- zmysł dotyku

- empatię

Zawartość opakowania

- 8 domków stworków

- 12 kart gości

- 16 żetonów zaproszeń

- 1 lista potworków

- instrukcja

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 745420
  • Producent Muduko
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Ilość graczy 2-4
  • EAN 5904262951238

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra sensoryczna Rozpoznaj stworka Muduko