Gra planszowa Spostrzegawczość Robaczki 6182203 Scratch

Dostępny
Indeks
736404
Twój rabat 15% (13,03 zł)
Cena
Cena 73,95 zł 86,98 zł
- +

Opis

Gra planszowa Spostrzegawczość Robaczki 6182203 Scratch

 

Dane produktu:

Wspaniała gra dla dzieci, która doskonale rozwija spostrzegawczość, pamięć i koncentrację.

Zadaniem młodego gracza jest znalezienie na planszy tyle robaczków z wylosowanego krążka , ile oczek wyrzuciłeś na kostce.

Jeśli gracz wyciągnął biedronkę i wyrzucił na kostce 4 to oznacza że po przewróceniu klepsydry powinien znaleźć na planszy 4 biedronki.

Każdą ze znalezionych biedronek przykrywa krążkiem do zakrywania.

Jeśli udało mu się wykonać zadanie to krążek z biedronką kładzie przed sobą.

Gracz z największą ilością prawidłowo odnalezionych robaczków wygrywa.

Z młodszymi graczami można grać bez klepsydry.

Spróbujecie koniecznie! Polecamy:)

Gra Robaczki to nie tylko wspaniała zabawa dla dzieci, ale również świetny prezent na urodziny zapakowany w piękne, ręcznie wykonane pudełko.

 

Przykładowy scenariusz gry:

Przygotowanie:

Układacie planszę składającą się z 9 dużych puzzli. Rzucacie kostką po kolei. Grę rozpoczyna gracz z największą liczbą wyrzuconych oczek. Kolejny gracz to gracz zgodnie ze wskazówkami zegara. Krążki z robaczkami odwracacie kwiatkiem do góry i mieszacie. Krążki do zakrywania i klepsydrę kładziecie z boku planszy (korzysta z nich ten gracz, który właśnie szuka robaczka)

Rozgrywka:

Rzuć kostką, a następnie wybierz 1 krążek z krążków z robaczkami. Przygotuj żółte krążki do zakrywania i klepsydrę. Twoim zadaniem jest znalezienie na planszy tyle robaczków z wylosowanego krążka , ile oczek wyrzuciłeś. Na przykład: Jeśli wyrzuciłeś 5 na kostce, a na twoim wylosowanym krążku narysowana jest biedronka, to Twoim zadaniem jest odnalezienie na planszy dokładnie 5 biedronek i położenia na nich krążków do zakrywania. Gdy jesteś gotowy , pamiętaj aby odwrócić klepsydrę. Czas start! (Gdy grasz z młodszymi graczami, nie musisz używać klepsydry) Jeśli w wyznaczonym czasie znalazłeś dokładnie taką ilość wylosowanego robaczka wówczas możesz krążek z tym robaczkiem zatrzymać. Jeśli nie udało Ci się, to krążek wraca do puli

Zwycięzca:

gdy wszystkie krążki z robaczkami zostaną rozdzielone wówczas jest koniec gry. Zwycięzcą jest gracz z największą ilością krążków z robaczkami.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736404
  • Producent Scratch
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • EAN 5414561822035
  • Wymiary 25x26x7 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra planszowa Spostrzegawczość Robaczki 6182203 Scratch