Gra planszowa Mi pasuje! Rebel

Dostępny
Indeks
737038
Twój rabat 17% (13,86 zł)
Cena
Cena 67,69 zł 81,55 zł
- +

Opis

Gra planszowa Mi pasuje! Rebel

 

Dane produktu:

Mi pasuje! to klasyczna gra logiczna o bardzo prostych zasadach, zapewniająca wiele godzin rozrywki na najwyższym poziomie.

Po raz pierwszy wydana w roku 1983 do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi.

 

Na czym to polega?

- Każdy z graczy ma przed sobą własną planszę złożoną z sześciościennych pól oraz zestaw kafelków odpowiadających kolorowi planszy. Na każdym z kafli znajdują się trzy przecinające się rurki w różnych kolorach, każda podpisana cyfrą.

- W swojej turze gracz losuje jeden ze swoich żetonów i głośno czyta znajdującą się na nim kombinację cyfr; pozostali muszą wybrać spośród swoich kafli taki, który będzie posiadał tę samą kombinację i umieścić go na planszy w wybranym przez siebie miejscu.

- Celem graczy jest tworzenie nieprzerwanych, jednokolorowych połączeń między brzegami planszy - im więcej ich zdobędziemy, tym lepiej!

 

Dlaczego pokochasz tę grę?

- Zasady tej gry są bardzo proste i możemy wytłumaczyć je naprawdę szybko praktycznie każdemu nowemu uczestnikowi zabawy; do wspólnej rozgrywki mogą zasiąść osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

- Prosta stylistyka nawiązuje do klasycznych gier logicznych, a tym samym nie przeraża niepotrzebnymi elementami fabularnymi, które, zwłaszcza dla osób starszych mogą być zniechęcające.

- W przeciwieństwie do większości gier logicznych, które skupiają się na pojedynku dwóch graczy, Mi pasuje! pozwala na zabawę aż sześciu osobom jednocześnie!

- W 1994 roku gra otrzymała nominację do najbardziej prestiżowej planszówkowej nagrody w branży gier planszowych, czyli Spiel des Jahres! Czy rozwiążesz nieustannie rosnącą zagadkę? Mi pasuje!

 

Zawartość pudełka:

- 6 dwustronnych plansz w różnych kolorach

- 162 sześciokątne kafle (po 27 w 6 kolorach)

- 24 sześciokątne kafle specjalne (po 4 w 6 kolorach)

- instrukcja

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 737038
  • Producent Rebel
  • Wiek Dla dzieci z klas IV-VI (+10 lat)
  • Ilość graczy 1-6
  • Czas trwania ok. 20 min
  • EAN 5902650612501

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra planszowa Mi pasuje! Rebel