Gra Gangsterzy i Policjanci 2237 Alexander

Dostępny
Indeks
722012
Twój rabat 16% (6,70 zł)
Cena
Cena 35,15 zł 41,85 zł
- +

Opis

Gra Gangsterzy i Policjanci 2237 Alexander

 

Dane produktu:

Przenieś się w świat mafijnych porachunków i gangsterskich strzelanin.

Wciel się w postać dzielnego stróża prawa i złap wszystkich złoczyńców widniejących na Twoim liście gończym lub zostań groźnym mafiosą, pozbądź się konkurencji i zdobądź bogactwo.

W opakowaniu znajdziemy 2 gry.

W pierwszej każdy z graczy wciela się w postać dzielnego policjanta, którego zadaniem jest złapanie wszystkich złodziei z listu gończego oraz odebranie im łupu. Gracze poruszają się po planszy odkrywając rozłożone na niej tabliczki z wizerunkami przestępców oraz rekwizytami akcji. Zadanie polega na zapamiętywaniu położenia poszczególnych tabliczek i zebraniu tych, które są nam potrzebne. W trakcie zabawy możemy zostać jednak postrzeleni. Złapani przez nas złodzieje mogą też uciec z więzienia. W grze możemy liczyć jednak na pomoc wspierających nas informatorów. Wygrywa ten kto pierwszy wyłapie wszystkich złodziei ze swojej listy.

W drugiej grze wcielamy się w postacie gangsterów, którzy mają 2 cele: obrabowanie baku oraz pozbycie się konkurencji w postaci innych mafiosów. W walce z innymi złodziejami pomagają nam skorumpowani policjanci, którzy starają się ich złapać. Zanim to nastąpi muszą jednak ustalić ich tożsamość lub wdać się z nimi w pojedynek. Komu z Was uda się zdobyć łup i dotrzeć z nim do bezpiecznej kryjówki?

 

Zawartość opakowania:

- plansza dwustronna,

- tablice: "List Gończy" - 4 szt.,

- pionki tekturowe - 4 szt.,

- podstawki pionków - 4 szt.,

- pionki plastikowe - 4 szt.,

- karty - 16 szt.,

- tabliczki - 35 szt. („Portrety” - 16 szt., „Łup” - 4 szt., „Bang, Bang” - 7 szt., „LOS” - 4 szt., „i” - 2 szt., „Kamizelka kuloodporna” - 2 szt.)

- drewniane walce - 12 szt.,

- kostka do gry,

- instrukcja.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722012
  • EAN 5906018022377
  • Symbol 2237
  • Producent Alexander
  • Ilość graczy 2-4
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Wymiary opakowania 24,5x25,5x6 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra Gangsterzy i Policjanci 2237 Alexander