The wishlist name can't be left blank

Gra edukacyjna Sylaba do sylaby Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
728071
Twój rabat 10% (4,20 zł)
Cena
Cena 37,89 zł 42,09 zł
- +

Opis

Gra edukacyjna Sylaba do sylaby Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Sylaba do sylaby to gra edukacyjna dla dzieci, które rozpoczęły naukę czytania i znają już litery. Umożliwia przejście do kolejnego etapu nauki, rozpoznania sylab i łączenia ich w pary. Rozgrywki pozwalają ćwiczyć nie tylko dotychczasowe umiejętności, ale także jeszcze bardziej rozwinąć wyobraźnię językową, trenować słownictwo i utrwalić kierunek czytania od lewej do prawej.

Gra edukacyjna Sylaba do sylaby ma formę układanki obrazkowo-sylabowej, która pobudza zmysły dziecka: wzrok, słuch oraz dotyk, dzięki czemu dziecko jest w pełni zaangażowane w wykonanie wyzwania, jakim jest nauka czytania.

Zabawa żetonami daje niezwykłe możliwości w rozwoju dziecka, od układania najprostszych 2-sylabowych wyrazów, przez 3-sylabowe, do 4-sylabowych z trudniejszymi głoskami języka polskiego. Najprostszy wariant to nazywanie ilustracji, dzielenie nazwy na sylaby i układanie z niej wyrazu. W trudniejszych wariantach dziecko może komponować wyrazy już bez ilustracji lub skorzystać z podpowiedzi, jaką jest kolor tła. Zaawansowani gracze mogą grać wszystkimi żetonami i układać z sylab dowolne wyrazy. W rozgrywkach liczy się koncentracja, refleks i pamięć, ponieważ zwycięży ten gracz, który pierwszy ułoży z żetonów swoje wyrazy.

Wśród kolorowych i wesołych ilustracji Magdaleny Popovics, na żetonach znalazły się przedmioty i zwierzęta znane z codzienności np. kalosze, ślimak, zając, rękawiczki.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 728071
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Ilość graczy 2+
  • Czas trwania gry 10-20 min
  • EAN 5903792767227
  • Ilość elementów 192

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra edukacyjna Sylaba do sylaby Kapitan Nauka