The wishlist name can't be left blank

Gra edukacyjna Rozmowy zwierząt GA391 BS Toys

Dostępny
Indeks
738204
Twój rabat 36% (13,95 zł)
Cena
Cena 24,90 zł 38,85 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,85 zł
- +

Opis

Gra edukacyjna Rozmowy zwierząt GA391 BS Toys

 

Dane produktu:

Wspaniała, edukacyjna i zabawna gra dla dzieci. Super sprawdzi się także w podróży.

Gra ćwiczy koncentrację i pamięć oraz logiczne myślenie.

Należy ułożyć zwierzę z 3 kart i naśladować je głosem. Pierwsza osoba, która to zrobi, otrzymuje 1 punkt. Pierwszy gracz, który zdobędzie 5 punktów, wygrywa. Szybka karciana rozgrywka, która jest bardzo lubiana przez dzieci.

W zestawie znajduje się 30 dużych kartonowych kart ( 9 x 6,5 cm).

Gra zapakowana jest w wygodne metalowe opakowanie.

 

Instrukcja:

Przygotowanie gry: Z kart jest 10 zwierząt do ułożenia. Każde zwierzę składa się z 3 kart. Wybierz taką samą liczbę kart zwierząt co graczy. Na przykład, jeśli jest 4 graczy, wybierz 4 zwierzęta (12 kart). Potasuj karty i daj każdemu graczowi po 3 karty. Trzymaj karty tak, aby tylko dla Ciebie były widoczne.

Rozgrywka: Aby uzyskać 3 karty do utworzenia zwierzęcia, gracze muszą zamieniać karty. Każdy gracz wybiera 1 nieprzydatną mu kartę i kładzie ją zakrytą na stole. Następnie każdy przesuwa swoją kartę do osoby po swojej lewej stronie a następnie podnosi kartę po prawej stronie. Robią to wszyscy gracze w tym samym czasie. Spójrz na nową kartę, aby sprawdzić, czy jest przydatna, czy może chcesz ją ponownie zamienić. Graj dalej, aż ktoś otrzyma 3 karty, które tworzą zwierzę i wyda dźwięk tego zwierzęcia.

Wielu graczy może mieć 3 prawidłowe karty, które tworzą zwierzę, ale ta, która jako pierwsza wyda dźwięk jest zwycięzcą tej rundy i zdobywa 1 punkt. Aby urozmaicić zabawę, wymieniaj zwierzęta w grze między rundami, aby wydawać różne dźwięki.

Zasady gry dla 2 graczy: w grze zamiast 2 są 4 zwierzęta. 6 dodatkowych kart znajduje się na środku i zamiast przesuwać nieprzydatną kartę w lewo, przesuń ją na środek i zamień z dowolną kartą leżącą na środku.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 738204
  • Producent BS Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 8717775443919

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto