The wishlist name can't be left blank

Gra edukacyjna Logika Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
732020
Twój rabat 21% (10,90 zł)
Cena
Cena 40,00 zł 50,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 50,90 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

Gra edukacyjna Logika Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Logika to gra edukacyjna dla ciekawych świata przedszkolaków, która połączy wesołą zabawę z ćwiczeniem myślenia logicznego. Barwne układanki zapewniają wiele form rozrywki, do której nie wkradnie się nuda. Dzięki grze, dzieci rozwiną praktyczne umiejętności: określania następstwa czasu, związków przyczynowo-skutkowych, rozpoznawania przeciwieństw czy liczenia w zakresie 1-10. Zabawa z grą to świetny wstęp do dyskusji o konieczności ochrony środowiska i zależności człowieka od pór roku.

Gra edukacyjna Logika to także źródło wiedzy przyrodniczej. Obserwowanie i odkrywanie natury jeszcze nigdy nie było tak fascynujące! Dzieci dowiedzą się:

Jak wygląda przyroda o różnych porach roku? 

Skąd bierze się miód?

Czym różnią się ryby żyjące w morskich akwenach?

 

Najmłodsi poznają odpowiedzi na wiele innych przyrodniczych pytań! To połączenie układania puzzli, rozwiązywania zagadek i przyswajania wiedzy przyrodniczej podczas zabawy.


Okiem Eksperta

Dlaczego niektóre dzieci od najmłodszych lat mają niezwykłą łatwość w radzeniu sobie ze złożonymi zadaniami zarówno w szkole, jak i w życiu? To dzięki umiejętności myślenia logicznego, m.in. porządkowania informacji, łączenia faktów oraz wyciągania wniosków. Można ćwiczyć te zdolności już na wczesnym etapie rozwoju, właśnie dzięki grze „Logika”. Zabawne zadania, przyrodnicza tematyka i ilustracje doskonałe w kresce i formie – to najlepsze, co możemy dać dzieciom.

Ania Oka

dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

 

Zestaw zawiera 8 układanek 6-elementowych w kształcie koła z porami dnia i roku oraz gatunkami zwierząt, 8 układanek 2-3 elementowych z przeciwieństwami i związkami przyczynowo-skutkowymi. Różnorodne puzzle zostały wzbogacone barwnymi ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej, które pomogą dziecku lepiej zrozumieć procesy zachodzące w przyrodzie i rozwinąć wyobraźnię.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 732020
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821107
  • Ilustracje Aleksandra Krzanowska

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto