Gra edukacyjna Bójka na państwa i miasta na 3 sposoby Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
732022
Twój rabat 15% (5,61 zł)
Cena
Cena 31,79 zł 37,40 zł
- +

Opis

Gra edukacyjna Bójka na państwa i miasta na 3 sposoby Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Bójka na państwa i miasta to gra dla ciekawych świata, dzięki której sprawdzisz swoją wiedzę geograficzną i zawalczysz o zwycięstwo w gronie rodziny i znajomych.

Jesteś pasjonatem podróży, marzysz o najwyższej ocenie z geografii, a może szukasz sposobu na nudę podczas podróży? We wszystkich sytuacjach, Bójka na państwa i miasta sprawdzi się idealnie i dostarczy wielu godzin rozrywki. Kultową grę w państwa-miasta znają wszyscy. Teraz czas na unowocześnioną, barwną i wesołą wersję, dzięki której dowiesz się więcej o 57 krajach oraz poznasz ciekawostki geograficzno-kulturowe z całego świata. W pudełku znajdziesz aż 105 kart do 3 wersji rozgrywek na 2 poziomach trudności. Korzystaj również z dołączonych słowniczków obrazkowych charakterystycznych dla danego kraju. Gra została stworzona dla dzieci już od 9 roku życia!

Uważnie obserwuj kolorowe symbole na kartach, odnajduj elementy pasujące do danego państwa, rozpoznawaj słynne budowle, wybitne postacie i zwyciężaj w Bójce!

Sprawdzaj swoją wiedzę i odpowiadaj na pytania: Jakie kolory ma flaga Grecji? Co jest stolicą Peru? W jakim kraju spotkamy kangura, a gdzie zobaczymy najsłynniejszą operę na świecie?

 

W zestawie:

- 105 kart z kolorowymi ilustracjami

- słowniczek obrazkowy

- interesujące fakty na temat 57 państwa świat

- 2 poziomy trudności

- 3 warianty gry

 

Bójka na państwa i miasta to także ćwiczenie spostrzegawczości i refleksu oraz świetny sposób na uzupełnienie lub poszerzenie wiedzy geograficznej dla osób w każdym wieku. 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 732022
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+9 lat)
  • Ilość graczy 2-6
  • Czas trwania 10-20 min
  • EAN 5903699821152

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra edukacyjna Bójka na państwa i miasta na 3 sposoby Kapitan Nauka