The wishlist name can't be left blank

Gra karciana Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza Rebel

Dostępny
Indeks
737042
Twój rabat 25% (14,29 zł)
Cena
Cena 42,40 zł 56,69 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 56,69 zł
- +

Opis

Gra karciana Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza Rebel

 

Dane produktu:

Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza - gra równie szalona, jak jej nazwa!

To wyjątkowe połączenie Jungle Speeda i Uga Buga! z pewnością spodoba się wszystkim fanom głośnych, dynamicznych zabaw, które bezlitośnie karzą tych, którym zdarzy się zagapić! 

 

Na czym to polega?

- Każdy z graczy otrzymuje talię złożoną z identycznej liczby kart, których nie wolno im podglądać!

- Pierwsza osoba wykłada odkrytą kartę na środek, mówiąc "Buła". Gracz po jej lewej kładzie swoją odkrytą kartę na poprzednią, mówiąc "Pizza".

- Wymienianie w kółko kolejnych słów z tytułu trwa dopóki karta, która właśnie została wyłożona, nie będzie pasował do wypowiadanego przez gracza słowa (np. wyłoży "Pizzę", mówiąc "Pizza"). W tym momencie wszyscy muszą jak najszybciej położyć swoje dłonie na środkowym stosie kart, a ostatni gracz, który to zrobi, bierze cały stos do siebie i dodaje do już posiadanych kart.

- Celem jest pozbycie się wszystkich swoich kart.

Opanowane? To świetnie, bo czekają na Was jeszcze karty z Narwalami, Gorylami i Świstakami, które tylko czekają, żeby zburzyć Wasz rytm gry!

Gdy pojawią się na stole, musicie jak najszybciej wykonać przypisane do nich gesty.

 

Dlaczego pokochasz tę grę?

- Szybka, zabawna, szalona - taka właśnie jest ta karcianka. Przy stole czeka nas wiele emocji, presja będzie rosła wraz z tempem wykładania kart, a ten, kto poczuje się zbyt pewnie, może szybko stracić wypracowaną w pocie czoła przewagę.

- Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza to gra niesamowicie uniwersalna. Malutka, więc nadaje się do zabrania w absolutnie każdą podróż. Prosta, więc nie wymaga długiego tłumaczenia. A do tego trwa krótko, a do samej zabawy nie potrzebujemy wiele miejsca. Wystarczy kawałek płaskiej powierzchni, który możemy wspólnie otoczyć.

- Oprócz treningu spostrzegawczości i refleksu, gra oferuje też dodatkowe utrudnienia w postaci kart ze zwierzętami, które musimy naśladować. Jeszcze więcej śmiechu i zabawy!

 

Zawartość pudełka:

- 64 karty

- instrukcja

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 737042
  • Producent Rebel
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Ilość graczy 2-8
  • Czas trwania gry ok. 10 min
  • EAN 5902650614819

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto