Gra Ask! Don't Stray!

Dostępny
Indeks
718267
Cena
Cena 74,90 zł
- +

Opis

Gra Ask! Don't Stray!

 

Dane produktu:

Chcesz sypać pytaniami po angielsku jak z rękawa? Nigdy więcej żadnych potknięć i zawahań?

Gra Ask! Don’t Stray! to świetna zabawa w zadawanie pytań i kolekcjonowanie postaci w wyścigu o wygraną! Zabawa dla przyjaciół, rodziny lub grupy studentów.

Zadawanie pytań to słaby punkt wielu uczących się języka obcego... gra ASK! świetnie nauczy Cię jak przełamać tę barierę, bo… żeby uzyskać odpowiedź trzeba ZAPYTAĆ!

Pytania to jedna z podstawowych form komunikacji. Im więcej ćwiczysz, tym łatwiej przychodzi Ci spontaniczne budowanie pytań w odpowiednim czasie. Nie zwlekaj, ćwicz z nami!

RODZICU! Nie przegap jedynej w swoim rodzaju gry familijnej, w której Twoje dziecko i TY będziecie mogli razem ćwiczyć komunikację po angielsku.

ASK! DON’T STRAY idealnie odpowiada potrzebie ćwiczenia umiejętności zadawania szybkich pytań i błyskawicznych odpowiedzi w różnych sytuacjach i w różny sposób.

Zadaniem graczy jest skompletowanie zestawu postaci z tej samej grupy zawodowej. Karty zdobywają podczas rozgrywki umiejętnie zadając pytania. Młodszym graczom proponujemy między innymi pytania dotyczące wyglądu, wieku, narodowości. Starsi pytają o plany na przyszłość, zdobyte umiejętności lub codzienne czynności.

 

Zawartość opakowania:

- 60 kart z postaciami i aktywnościami

- 20 kart z kategoriami

- 10 dużych kart z nazwami zawodów oraz aktywnościami

- instrukcja.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 718267
  • Producent Regipio
  • Wiek Dla przedszkolaków (+4 lata)
  • Ilość graczy 1-10
  • EAN 5903111818234

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Gra Ask! Don't Stray!