The wishlist name can't be left blank

Furgonetka i motocykl kaskaderski 42106 Lego Technic

Dostępny
Indeks
724921
Twój rabat 24% (64,44 zł)
Cena
Cena 204,05 zł 268,49 zł
- +

Opis

Furgonetka i motocykl kaskaderski 42106 Lego Technic

 

Dane produktu:

Wyzwanie konstruktorskie z mnóstwem akcji — jest tam motocykl, zabawkowy pickup i przyczepa.

Na wyjątkowo odważnych poszukiwaczy wrażeń w zestawie czeka też płonąca obręcz!

Napęd typu pull-back jest łatwy w użyciu, więc każdy fan motocykli może wcielić się w postać heroicznego kaskadera, który posyła swój motocykl prosto w płomienie. Pickup ma sterowanie od góry, otwierane drzwi i fajne naklejki, które zachęcą dziecięcą wyobraźnię do działania.

Motocykl ma grube opony i jeszcze więcej naklejek z dekoracjami.

Model 2 w 1 do niezwykłych wyczynów kaskaderskich na stadionie Ilość ekscytujących funkcji tego zestawu nie pozwoli fanom budowania i motocykli nudzić się nawet przez chwilę.

Odłączana przyczepa zmienia się w zabawkową pochylnię, po której motocykl może wyskoczyć w powietrze.

Gdy uda Ci się już wykonać wszystkie kaskaderskie sztuczki, załaduj motocykl na przyczepę i ruszaj w drogę, by dać kolejny emocjonujący występ. Jeśli masz ochotę na nowe wyzwanie, to możesz także przerobić ten model na stadionowego pickupa.

Zabawki konstrukcyjne LEGO® Technic pomagają opanować nowe umiejętności Zestaw LEGO Technic 42106 Furgonetka i motocykl kaskaderski pozwoli małym budowniczym LEGO® nauczyć się czegoś na temat siły i ruchu. Idealna propozycja dla fanów LEGO oraz każdej osoby, która ma ochotę na ciekawe wyzwanie konstruktorskie.

 

Cechy produktu:

- Fajny zestaw z motocyklem, furgonetką, przyczepą i płonącą obręczą do zabawy w kaskaderskie ewolucje. Model ma napęd typu pull-back, więc dzieciaki chętnie urządzą zawody, by sprawdzić, komu uda się najlepszy skok przez płomienie.

- Sprytna konstrukcja pozwala przekształcić przyczepę w pochylnię, z której motocykl wzbije się w kierunku płonącej obręczy. Gdy dopracujesz już oszałamiające akrobacje, zapakuj motocykl na furgonetkę i ruszaj w trasę, by dać kolejny występ.

- Budowa poszczególnych części tego odlotowego zestawu będzie świetnym wyzwaniem i ucieszy wszystkie dzieci w wieku od 8 lat. Po zbudowaniu modelu dzieci mogą urządzić brawurowy pokaz motocyklowy, a potem przerobić model na stadionowego pickupa.

- Zestaw 42106 zaprasza do budowania i dynamicznej zabawy. Będzie świetnym prezentem LEGO® dla dzieci w wieku od 8 lat. Sprawdzi się też doskonale, jeśli Twoje dzieci najbardziej lubią ciężarówki, auta kaskaderskie i różne zabawki akcji.

- Razem z płonącą obręczą model ma ok. 18 cm szerokości i 28 cm wysokości.

- Nie wymaga baterii, więc zabawa zaczyna się od razu i nigdy nie traci tempa.

- Zestaw zawiera dokładne instrukcje, więc można od razu zacząć budować.

- Zestawy LEGO® z modelami z tworzywa sztucznego spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu wszystkie elementy zachowują jednolity wygląd, pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Wszystkie elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu mamy pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe globalne standardy bezpieczeństwa i jakości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724921
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • EAN 5702016616453
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 610

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Furgonetka i motocykl kaskaderski 42106 Lego Technic